Zavřít reklamu

Pokud už se nemůžete dočkat nové generace iPhonu SE, jejíž odhalení je naplánováno na letošní jaro, máme pro vás super zprávu. Díky zdrojům velmi přesného leakera LeaksApplePro, které pochází dle všeho přímo z řad Applu, totiž již víme, kdy se tato novinka spolu s dalšími produkty očekávanými pro první část letoška odhalí. 

Ve svých kalendářích si zakroužkujte konkrétně datum 19. dubna. Právě na tento den má mít totiž Apple dle zdrojů leakera naplánovanou virtuální tiskovou konferenci, na které iPhone SE 3. generace ukáže. Pozvánky na ní pak rozešle jako již tradičně o týden dříve – tedy 12. dubna. Zdá se vám tento termín představení příliš pozdní? Pak vězte, že není. Druhá generace iPhonu SE si totiž odbyla svou premiéru taktéž v polovině dubna – konkrétně 15. Co se pak týče první generace, ta si svou premiéru odbyla sice již na konci března 2016, avšak tehdy se Apple nepotýkal s výrobními problémy ovlivňujícími dostupnost všech jeho produktů, na což musí logicky reagovat právě pozdějším launchem. 

Ačkoliv leaker o telefonu neprozradil žádné detaily, z předešlých týdnů o něm víme například to, že se pochlubí tělem svého předchůdce ve formě iPhonu SE 2, dále pak podporou 5G sítí, čipsetem Apple A15 Bionic nebo třeba vylepšenou fotosoustavou. Žádné další zajímavější upgrady se však u novinky neočekávají, což z ní vyloženě atraktivní model pro majitele novějších iPhonů nedělá. Na druhou stranu pro uživatele, kteří nechtějí za telefon utrácet moc peněz se bude jednat opět o ideálního adepta ke koupi – stát má totiž zhruba jako předešlá generace. 

Související články

Dnes nejčtenější

.