Zavřít reklamu

Druhá generace oblíbených sluchátek AirPods Pro je bezesporu jedním z nejočekávanějších produktů z dílny Applu pro letošní rok. A vzhledem k přibývajícím únikům informací, které tato sluchátka čím dál více před jejich oficiálním představením odhalují se tomuto faktu vlastně ani nelze divit. Sluchátka totiž vypadají už nyní extrémně zajímavě, čemuž nyní dopomohly i uniklé informace zveřejněné předním Apple analytikem Mingem-Chi Kuem. 

Zdroje Kua potvrdily, že se nové generace AirPods Pro letos skutečně dočkáme – konkrétně pak v posledním čtvrtletí roku. Pravděpodobně je tak Apple odhalení zhruba ve stejné době jako první generaci sluchátek – tedy na konci října, potažmo na začátku listopadu. Co se pak týče nových informací, zdroje odhalily například nový typ nabíjecího pouzdra s reproduktorem, díky kterému bude u něj možné přehrát zvukový signál při jeho hledání. Apple dále počítá s nasazením podpory formátu Apple Lossless (ALAC), díky kterému budou sluchátka podporovat Apple Music HiFi – tedy bezztrátový režim streamovací hudební služby Applu. Velmi pravděpodobné je pak i nasazení zdravotních senzorů pro monitoring srdeční aktivity či jiných zdravotních funkcí s tím, že potvrzen byl dále nový tvar vycházející z Beats Studio Buds. 

Jelikož bude u druhé generace AirPods Pro novinek relativně dost, mají se stát podle Applu jedním z vánočních hitů. Ačkoliv budou odhaleny krátce před Vánoci, Apple jich má do konce roku prodat 18 až 20 milionů kusů, což není vůbec malé číslo. Záležet však samozřejmě bude dost také na tom, zda se mu jich vůbec tolik podaří na start prodejů a následující týdny připravit. V posledních měsících jsme totiž dnes a denně svědky toho, že výroba elektroniky kvůli nedostatku komponentů i materiálů dost drhne. 

AirPods Pro lze zakoupit zde

Související články

Dnes nejčtenější

.