Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nechybí, je to srovnání základních konfigurací :)

  Nechci být hnidopich, ale název článku je „Srovnali jsme výkon všech v současnosti dostupných MacBooků“. M1 Max považuji za CPU v dostupném Macbooku, takže nechápu, proč píšete, že je to srovnání základních konfigurací, když název článku je úplně jiný.

  Pane Zbynda, chápu, že zřejmě nemáte nic moc na práci, ale upřímně tedy teď se jdeme bavit o čem proboha? O tom že si můžete nakonfigurovat desítky různých počítačů? Ano můžete, dokonce věřte nebo ne i mimo Apple lze dál tyto počítače upravit, tedy těch konfigurací jsou stovky. Všichni kromě vás osobně, ten nadpis pochopili. Pěkný den a ať se daří :)

  Já se s Vámi vážně hádat nechci. Chápu, že je x konfigurací disků, paměti atd. Ale procesory jsou v zásadě tři – M1, M1 Pro, M1 Max. Vy jste otestovali dva ze tří. Komentář nad mým na to někdo poukazoval, odpověď redaktora byla, že se jednalo o „srovnání základních konfigurací“, název článku ale je, že jste otestovali všechny v současnosti dostupné Macbooky, což asi uznáte sám, že tedy není pravda. Místo toho, abyste opravil nadpis článku, tak mi píšete, že nemám nic na práci a že to všichni pochopili. Měl jsem dojem, že komentáře jsou u článků třeba právě proto, aby poukazovali na nějaké nepřesnosti nebo chyby, které se můžou stát, je to normální a myslím, že je také normální, že na to někdo poukáže. Takže Vám také přeji, ať se Vám daří, ale pořád si myslím, že Vaše reakce mohla být jiná.

  Zbyndo, pro klid vaší duše jsem titulek poopravil, aby z něj bylo jasné, že se porovnávají stroje v základu. Přiznám se, že mě při publikaci článku vůbec nenapadlo, že by mohl titulek někdo pochopit tak, jako vy (nic proti vám, holt jsme se každý jen dívali na článek jiným pohledem). Pro příště se na podobné věci pokusím více zaměřit. Hezký zbytek dne a díky, že nás čtete.

  No, podla nadpsiu clanku, Jelica a orogantneho Zavrela, ktoremu uz dlhsie chyba sebareflexia, MacBooky s M1 Max su v sucasnosti nedostupne :-))))))))) My ostatni to len jednoducho zle chapeme.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.