Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ted jsem klavesnici taky hledal po vsech certech, az jsem narazil na tenhle clanek. Pekna kurvarna. Nejde mi do hlavy PROC pitoma klavesnice je omezena na staty? Fakt nevidim duvod. A stve me to

  Zdravím, také jsem se s tím dnes asi 10minut trápil ale stačí pouze přidat anglickou klávesnici na iPhonu v nastavení-obecné-klávesnice….

  Jasně, ale jak píšu na konci, nejedná se o user-friendly řešení a tak je to třeba vnímat.

  Urcite je to trochu komplikace ale z článku jsem pochopil, ze se Vám klávesnici nepodařilo zapnout vůbec, jak i nadpis napovídá. Proto jsem napsal tento komentář aby i méně zkušení uživatelé AW mohli klávesnici používat a neměli po přečtení mylné nebo minimálně neúplné informace.

  Je hanba ze Apple ani po viac ako 10 rokoch nieje schopny pridat SK/CZ klavesnicu s predikciou. Ved to mali tlacitkove telefony vo svojej dobe. Pritom tam nejaky slovnik musi byt kedze diktovanie funguje vcelku dobre.

  Vzhledem k faktu, že Apple čelí žalobě kvůli vlastní klávesnici v Apple Watch je pochopitelné, že ji aktivně nešíří, obzvláště ve světě, kde jaj tak rádi stíhají za kdejakou službu, která by mohla kazit byznys někomu jinému.

  V EU.

  Joj co se divite. Mam stare aw3 a pokud jsi pismena kreslit, musim mit klavesnici v anglictine. Takze furt je to stejny. Pro eng vse, pro zbytek nic.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější