Zavřít reklamu

Telefonní čísla či maily se ve filmech a seriálech objevují odnepaměti. Nestává se však často, že by si jejich tvůrci dopředu neověřili, zda někomu náhodou nepatří, aby jejich zveřejněním dotyčnému nezpůsobili komplikace. I mistr tesař se však čas od času utne a je z toho pak pořádná polízanice. Své o tom ví žena, jejíž číslo se objevilo. v novém seriálovém hitu Netflixu s názvem Hra na oliheň. 

Pořad, který dorazil na Netflix 17. září, se točí kolem drsné hry o peníze, ve které jde jejím účastníkům o život. Hned v prvním díle tohoto seriálu se pak objevila vizitka informující potenciální účastníky o tom, kam mají zavolat, pokud se chtějí hry zúčastnit. A právě na této vizitce se ono osudné telefonní číslo reálné ženy objevilo. Výsledek? Dle jejího vyjádření, které poskytla zahraničnímu portálu Today má od té doby denně na 4000 nevyžádaných telefonátů, které doplňují mraky textových zpráv. Příval hovorů a textovek je dokonce tak velký, že jí z něj kolabuje telefon, což jí způsobuje nemalé komplikace. Poměrně úsměvné je pak to, že se o jejím čísle zveřejněném na Netflixu dozvěděla jak jinak než od jednoho z volajících, kteří chtěli zkusit štěstí a do fiktivní hry se přihlásit. 

Nešťastnice je podle dostupných informací již v kontaktu s Netflixem a společností Cyron Pictures, která za seriálem stojí, a společně hledají řešení, které bude pravděpodobně ve formě finanční kompenzace či odkupu jejího telefonního čísla. Než se se společnostmi žena domluví jí však nezbude nic jiného než telefonní a textový spam přežít. 

Témata: , ,

Související články

Dnes nejčtenější