Zavřít reklamu

Jednou z nejzajímavějších novinek nedávno představených iPhonů 13 (Pro) je bezesporu Cinematic Mode nebo chcete-li kinematografický režim umožňující natáčet videa s rozmazaným pozadím a různě v nich přeostřovat na jednotlivé objekty. Ten Apple prezentoval na několika videích, která vypadala opravdu skvěle a nejednoho jablíčkáře jimi skutečně nadchnul. A jak se navíc nyní zdá, nejednalo se o žádné reklamní pozlátko. Cinematic Mode totiž funguje skvěle i v rukou běžných uživatelů. 

Že tomu tak je se přesvědčila zpěvačka Julia Wolf spolu s videotvůrcem Jonathanem Morrisonem. Ti totiž nyní natočili velmi pěkný videoklip, který je celý zachycen právě přes Cinematic Mode na iPhonu 13 Pro. Výsledek, který si můžete pustit pod tímto odstavcem, je skutečně velmi dobrý a přestože si občas lze všimnout nedokonalostí, jen stěží byste zřejmě poznali to, že se jedná o nahrávku z mobilního telefonu. Rozostřené pozadí za zaostřeným objektem (v tomto případě zpěvačkou) vypadá po většinu času velmi přirozeně. Pár záběrů, kdy není zaostření kolem “okrajů” zpěvačky zcela dokonalé či rozostření přesahuje na její tělo nicméně klip obsahuje. 

Z celkového výsledku je Morrison dle svých slov naprosto nadšený. K natáčení totiž nevyužil již žádné jiné příslušenství, což z něj učinilo extrémně jednoduchou a příjemnou záležitost, která lze navíc uskutečnit prakticky kdekoliv a kdykoliv. Cinematic Mode se tedy Applu skutečně povedl. 

Související články

Dnes nejčtenější

.