Zavřít reklamu

Víkend je tu. Pokud byste ho chtěli strávit sledováním nějakého zajímavého filmu, nenechte si ujít nejnovější víkendovou nabídku. Služba iTunes čas od času zlevňuje vybrané tituly – v dnešním článku se podíváme na pětici filmů, které si na iTunes můžete o víkendu pořidit zvýhodněně. Může se však stát, že filmy na iTunes opět podraží a k zakoupení tak budou za jinou cenu, než uvádíme ve článku. My to bohužel nemůžeme ničím ovlivnit, avšak ujišťujeme vás, že v době psaní článku byly ceny na českém iTunes takové, jaké uvádíme.

Rogue One: Star Wars Story

ogue One: Star Wars Story je první z nové série samostatných filmů Lucasfilmu. Za časů velkého konfliktu se zformuje skupina netradičních hrdinů vedených odvážnou Jyn Erso a rebelským špionem Cassianem Andorem, aby splnili odvážný a zdánlivě nemožný úkol – ukrást plány Hvězdy smrti, nejničivější zbraně Impéria. Tato klíčová událost dějin Hvězdných válek svede dohromady obyčejné lidi, kteří se rozhodnou vykonat neobyčejné činy, a tím se stanou součástí něčeho většího.

  • 99,- zakoupení
  • Angličtina, čeština

Film Rogue One: Star Wars Story stáhnete zde.

Marťan

Sci-fi snímek Marťan pochází z režisérské dílny kultovního Ridleyho Scotta. Jeho děj vypráví o americkém astronautovi Marku Watneym (Matt Damon), kterého po prašné bouři zanechá posádka na Marsu v domnění, že je mrtvý. Markovy zásoby jsou tenké a šance na přežití malé, on se ale nehodlá jen tak snadno vzdát. Nasadí všechy své psychické i fyzické síly, aby se mohl vrátit zpátky na planetu Zemi. Když se mu podaří vyslat signál na svou rodnou planetu, rozjíždí se velká záchranná akce.

  • 59,- vypůjčení, 99,- zakoupení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film Marťan pořídíte zde.

Potomci lidí

Píše se rok 2027. Od narození posledního dítěte uplynulo celých osmnáct let. Na světě tedy již nejsou žádné děti, žádná budoucnost, a žádná naděje. Theo (Clive Owen) pasivně přežívá ve světě, zmítaném beznadějí a anarchií, ale znenadání se ocitá v roli hrdiny proti své vůli – to když ho jeho bývalá láska Julian (Julianne Moore) zlanaří ke speciálnímu úkolu, na jehož úspěšném splnění závisí budoucnost lidstva.

  • 59,-. vypůjčení, 79,- zakoupení
  • Angličtina, české titulky

Film Potomci lidí pořídíte zde.

Matrix

Tento víkend si můžete na iTunes pořídít také devadesátkovou sci-fi klasiku Matrix. Keanu Reeves se představuje v hlavní roli kultovní sci-fi jízdy o realitě, budoucnosti a technologiích. Kterou pilulku si vyberete?

  • 59,- vypůjčení, 129,- zakoupení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film Matrix pořídíte zde.

Král škorpionů

Snímek Král Škorpion vypráví o bezohledném a ctižádostivém muži jménem Memnon, který je přesvědčený o svém povolání k moci a vládnutí. Memnon až dosud vyhrával s přehledem každou bitvu, a jen několik rodových kmenů nalezlo sílu a odvahu zastoupit mu cestu k trůnu. Do jejich čela se postavil Mathyus, kterému generace předků vlily do žil válečnickou krev a tedy i umění lsti.

  • 59,. vypůjčení, 79,- zakoupení
  • Angličtina, české titulky

Film Král škorpionů pořídíte zde.

Související články

Dnes nejčtenější

.