Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Ahoj, já vás zdravím, Petr Mára, nový video a dneska se chci vrátit k sluchátkům AirPods Max, respektive k jejich výdrži na baterii a kvalitě zvuku. Já jsem se v minulém díle rozplýval nad kvalitou zvuku těchto sluchátek a ve vašich komentářích jste někteří psali, že jste je už měli možnost vyzkoušet a všichni se víceméně shodujete, že kvalita zvuku stojí za ho.no. Já to vemu trochu z jiného pohledu, tato sluchátka nejsou pro hi-fisty, ale pro lidi, kteří milují muziku. Tato sluchátka mají vysoce kvalitní bluetooth kodek AAC 256kbit, je v podstatě jedno, že se jedná o zastaralý kodek, na úrovni SBC. Kouzlo těchto sluchátek spočívá v tom, že dokáží i při tak malém bitratu prostřednictvím procesorů umístěných v obou mušlích vytvořit dokonalý hudební zážitek pomocí adaptivního equalizéru a různých matematických dopočtů, kterými vás teď nechci zatěžovat. Jejich nejsilnější stránka je právě v podání dané hudby, tu samou skladbu totiž slyšíte s těmito sluchátky úplně jinak než v originále (a mnohdy i při každém jednotlivém poslechu), prostě božsky a nezáleží na tom, že s originálem nemají nic společného. Apple tomu prostě dodává novou šťávu, kterou tomu nikdo jiný dodat nedokáže. Nezní to vůbec špatně, jak někteří diskutující tvrdí, ale zní to prostě jinak a na tento nový trend si budeme muset všichni zvyknout, protože Apple to tak prostě chce. Také si někteří uživatelé stěžují na kondenzaci pod plastovými náušníky, toto vyřeší útěrka od Belkinu, odkaz vám dám kdyžtak dole pod videem. No a že sluchátka mají mizernou výdrž na baterii? Pokusím se to vysvětlit velice jednoduše, tato sluchátka jsou primárně určená k domácímu poslechu a ne aby jste s nimi cvičili, courali někde po světě, nedej bože z tepla do zimy a obráceně, pak by došlo k již zmíněné přirozené kondenzaci. Takže jestli nechcete, aby se Vám sluchátka přes noc vybila, nechte je připojená k nabíječce, kterou jste ke sluchátkám nedostali, abychom společně zachránili planetu. Zajímá mě váš názor, pište dolů do komentářů, přidejte odběr a dejte zvoneček, však víte jak se ta hra hraje… Mimochodem, tohle video je sponzorováno společností iStyle – díky moc za podporu.

    To není žádný problém, ale obecná vlastnost všech Apple produktů. Jsme spokojení s tím, jak to je, a akorát ostatní to nechápou.

    obecná určitě není. Maxkové verze iphonů jsou s výdrží v pohodě. Bohužel ostatní lineup už tak slavný není. Král času stráveného na nabíječce bude nejspíš letošní 12 mini s jeho 2k mAh baterkou

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější