Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Nákupy se v současné době z velké části přesunuly na internet. A aby byly nákupy co nejpohodlnější a nejrychlejší, ve Smarty si připravili službu expresního doručení po Praze. Tu můžete využít po celý týden, a to včetně víkendu! 

Služba Liftago 

Aktuálně nejlepší služba pro doručování objednávek v Praze je služba Liftago. Ta vám může dovézt vaši objednávku už do 60 minut, nebo v předem zvoleném časovém okně. Nikdy se vám tedy nestane, že by balíček přišel nevhod, nebo jste pro něj museli složitě někam chodit. 

Tato služba je rychlá a vyjde vás levněji, než klasická přepravní služba. Cena dopravy je od 49 Kč, v případě nákupu nad 10 000 Kč je dokonce zdarma. 

1200x1200_60_minut_Praha

Osobní odběr ve Smarty

V Praze naleznete dvě výdejní místa – Smarty Store v centru Prahy, a centrální sklad na Zličíně. V obou výdejních místech si můžete vyzvednout zboží skladem do 60 minut. Centrální sklad je otevřen nově i o víkendu. Příprava zboží na výdejních místech je zdarma. 

Nakupte si ve Smarty kdykoliv a využijte expres doručení bez zbytečných nákladů navíc. Pouze do neděle běží povánoční výprodej, ve kterém se stále najdou oblíbené produkty za nízké ceny. Například některé modely iPadů, doprodej iPhone 11, Apple Watch ale i spoustu příslušenství a audia. 

Na nabídku zlevněných produktů se můžete podívat ZDE. 

Související články

Dnes nejčtenější

.