Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Apple je celosvětově oblíbený díky svým kvalitním produktům, které dokážou do značné míry usnadnit náš každodenní život. Poměrně slušným hodnocením se poté pyšní Macy. Na ty se dennodenně spoléhá řada jablíčkářů, kteří svůj počítač s logem nakousnutého jablka používají pro práci nebo studium a absolutně na něj nedají dopustit. Na začátku měsíce jsme vás navíc informovali o exkluzivní slevové akci na AppleTRH.cz, díky které si můžete Mac pořídit s parádní slevou. Jestliže jste nad koupí doposud uvažovali, tak byste si měli určitě pospíšit, protože platnost slevy se pomaličku blíží ke konci.

Macbook

Proč zakoupit Mac?

Jablečný počítač vás na první pohled dokáže zaujmout již svým vytříbeným designem. Jeho tělo se totiž skládá z jednoho kusu hliníku. Ať už se vám zamlouvá MacBook Air či Pro, nebo například iMac, tak si můžete být jistí tím, že vám všechny tyto produkty dokáží poskytnout dostačující výkon spolu s dlouholetou životnost. V případě laptopů ještě rozhodně nesmíme zapomenout zmínit jejich dlouhou výdrž baterie, díky čemuž je možné na nich pracovat několik hodin bez jediného problému. Pravděpodobně největší dominantou těchto kousků je jejich operační systém macOS. Ten je totiž nesmírně jednoduchý, intuitivní, pyšní se úžasným prostředím a je dokonale optimalizovaný právě pro Mac.

Na Macu se dá parádně ušetřit

Macy bohužel sužuje i jeden problém, který dokáže řadu potenciálních jablíčkářů v okamžiku odradit. Řeč je samozřejmě o poměrně vyšší pořizovací ceně. V tomto směru ale musíme ještě jednou připomenout jeden velice důležitý fakt – jablečné počítače se oproti své konkurenci pyšní neuvěřitelnou spolehlivostí a dlouholetou životností, díky čemuž se absolutně nemusíte obávat koupě použitého zboží. V takovém případě můžete prohledávat bazary a zakoupit produkt přímo od původního majitele, nebo zabrouzdat do nabídky renomovaného obchodu, který se na přeprodej použitých Maců přímo specializuje. A přesně na tohle je tady AppleTRH.cz.

Proč nakoupit na AppleTRH.cz?

Ověřený Mac se zárukou.

Při nákupu přímo od původního majitele je nutné počítat s tím, že můžete poměrně snadno narazit na nějaké problémy, za které vám nikdo ručit nebude. Tento problém při nákupu z AppleTRH.cz naštěstí odpadá. Všechno nabízené zboží je totiž ověřeno vyškolenými techniky, a proto si můžete být jistí, že je 100% funkční. A pokud byste přeci jen narazili na nějaký neduh, tak se nemáte absolutně čeho bát, protože na každý prodávaný produkt se vztahuje 12měsíční záruka, nebo samozřejmě můžete Mac do čtrnácti dní od nákupu bez udání důvodu vrátit.

Zajímavé možnosti pak máte i při samotném financování. Jestliže už třeba nějaký ten jablečný počítač máte a chystáte se přejít na novější model, tak určitě oceníte možnost protiúčtu. V takovém případě dojde k nacenění vašeho stávajícího Macu a o danou částku se poté sníží cena kupovaného zboží. Co když si ale chystáte koupit svůj vůbec první počítač od Applu, ale nechcete za něj dávat celou částku najednou? Pokud se vám přesně tato otázka honí hlavou, zbystřete. Obchod naštěstí nabízí možnost nákupu na splátky s nulovým navýšením, díky čemuž nepřeplatíte ani korunu navíc.

AppleTRH.cz se navíc nepyšní pouze proškolenými techniky, ale také vstřícným a ochotným personálem, který je schopen vám s čímkoliv poradit. Dokonce vám pomohou s výběrem toho nejvhodnější Macu, který si na prodejně můžete přímo odzkoušet. O kvalitách obchodu a pracovníků navíc kladně mluví i samotní zákazníci, což si můžete prohlédnout v recenzích na Facebooku a Googlu.

Exkluzivní vánoční sleva

Pojďme se nyní vrátit ke zmiňované exkluzivní akci, díky které si můžete nyní pořídit Mac s parádní slevou. Ve spolupráci s AppleTRH.cz jsme pro naše čtenáře připravili slevový kód ve znění VANOCE2020. Ten už jen stačí v košíku zadat a výsledná cena se následně sníží o 500 korun. S nákupem byste ale neměli otálet. Mějte totiž na paměti, že je nabídka omezená, kvůli čemuž může například dojít k vyprodání vašeho favorita. Slevový kód je poté platný do Štědrého dne, tedy do 24. prosince 2020.

Mac s akční cenou zakoupíte zde.

Související články

Dnes nejčtenější