Zavřít reklamu

Pokud plánujete koupi 16” MacBooku Pro a rádi byste sáhli po tom nejnovějším, co bude v té době na trhu, máme pro vás radu – s nákupem ještě chvíli počkejte. Apple totiž neuhlídal jeden z updatů pro své aplikace a omylem jím s předstihem prozradil, že se ještě letos dočkáme nové generace tohoto stroje. 

Minulý týden vydal Apple softwarový update pro Boot Camp – tedy pro nástroj umožňující spustit na Macích operační systém Windows. Na tom by nebylo ve výsledku nic až tak zajímavého, kdyby ovšem v popisku updatu Apple nezmínil, že je tato verze určena jak pro 16” MacBooky Pro (2019), tak i pro modely (2020), jelikož na nich opravuje chyby. Dá se tedy předpokládat, že je nový MacBook skutečně za dveřmi a Apple se na něj tímto updatem připravuje. Ostatně, Boot Camp na něm zcela určitě také testoval. 

MacBook Pro 2020
Zdroj: MacRumors

Obecně se nicméně dá říci, že toho od 16” MacBooku Pro (2020) nemá smysl očekávat příliš mnoho. Podle naprosto všech úniků informací se jej totiž Apple chystá jen mírně oživit nasazením nových procesorů, potažmo novými variantami grafických karet či úložišť. Procesorem však bude samozřejmě klasický Intel a nikoliv Apple Silicon, jak by si mohli někteří jablíčkáři myslet. S tím se totiž u “šestnáctky” počítá nejdřív v příštím roce.  

Témata: ,

Související články

Dnes nejčtenější