Zavřít reklamu

Přestože jsme se teprve před pár týdny dočkali vydání iOS 14, v kuloárech se již začíná pomalu šuškat o jeho nástupci s pořadovým číslem 15. Ten je totiž již samozřejmě v rané fázi vývoje, díky čemuž se o něm můžeme dozvědět s pořádným předstihem první detaily. O jeden z nich se dnes v noci podělil přesný leaker Komiya.

Zdroje leakera konkrétně tvrdí, že má Apple v plánu přepracovat vyzvánění melodie, které iPhone nabízí coby nativní ve svém nastavení. Ty se totiž již Applu začínají zdát po mnoha letech jejich používání beze změny dost nudné a tak je na čase je určitým způsobem vylepšit. Jakým směrem se v rámci tohoto zlepšování vydá je nicméně v současnosti nejasné. V redakci však očekáváme, že se bude jednat spíše o drobnější přepracování, čímž staré melodie oživí, nežli o jejich výraznější přepracování. Přeci jen, některá vyzvánění jsou pro iPhony naprosto ikonická a tudíž by bylo jejich nešetrné přetvoření spíše kontraproduktivní, nežli produktivní. 

 

Ačkoliv bude iOS 15 oficiálně představen až příští rok v červnu na WWDC, je velmi pravděpodobné, že si první pohled na jeho novinky užijeme již podstatně dříve. V minulých letech se totiž stalo jakousi tradicí, že se Applu nepodaří jeho nové OS udržet pod pokličkou, díky čemuž si je mohou jeho fanoušci prohlédnout díky leakerům se slušným předstihem. Například v případě iOS 14 pak byl tento předstih dokonce více než půlroční. Jak brzy začnou ve větší míře unikat grafické prvky z iOS 15 ukáže nicméně až čas. 

Související články

Dnes nejčtenější

.