Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Četl jsem článek třikrát a „zajímavé detaily vývoje“ jsem nenalezl.
  Autor míní zajímavým detailem fakt, že Face ID by mohlo ignorovat roušku, ale kvůli snížení bezpečnosti se od toho upustilo? A dál? :-)))

  To nic není, Ťamťung je mnohem dál, pro odemčení obličejem nepotřeboval obličej, stačila fotka, pro odemčení otiskem nepotřeboval ani prst uživatele, stačila fólie z Aliexpressu. A Apple tady bude “machrovat”, že pozná uživatele i s rouškou, kdyby chtěl?! 🤣

  je skvele dat 800-1500€ za mobil ktory neodomknem, a musim davat kod jak retard… tento rok vyhrali majitelia iPhonov s Touch ID

  Předpokládám že jste tušil, že přijde pandemie, která znemožní správnou, funkci FaceID a rozhodně by jste chtěl aby fungovalo i s rouškou, přičemž na bezpečnosti nezáleží :). Nebo by to mohlo prozářit i roušku, co myslíte?

  Pod čarou si myslím, že by tato viróza mohla mít i pozitivní efekt – v telefonech bude sekundárně i otisk prstu, který sice nebo standartně potřeba, ale krom toho že pomůže v době epidemií, tak by to mohl být krásný nový standart dvoufaktorového ověření – FaceID plus otisk :).

  No tys to krásně přrkroutil. Protože kdybys napsal pravdu, jak to skutečně bylo, tak už by se ti to nehodilo do krámu, co?

  Tak jednak rozpoznání obličeje je jen jedna méně bezpečná forma zámku a systém na to upozorňuje a samozřejmě s ní nelze platit apod. A s tou fólií je ti tak, že ta fólie měla jemný vzor a tupí uživatelé su skenovali otisky přes tuto fólii a naskenoval se místo prstu právě ten vzor.

  Hahaha ty musíš být dobrý dement, nejdřív napíšeš jak tady všechno překrucuju a pak svými slovy potvrdíš, co jsem vlastně napsal 🤣

  Neviem či to ešte niekto spozoroval, ale po čase iOS 13.7 ma začal rozpoznávať aj v rusku. Model XS. Rozmyslam, ci to nie je náhodou tá funkcia, ktorá sa postupne učí zmeny tvare užívateľa.

Vložte vlastní komentář

celý text