Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Pixel 5 zadupe iPhone 11 PRO do země a nadch=azející normal iPhone mini a 6,1″ taky. Takě jak je vidět Pixel 5 se v střední vyšší třídě může pochlubit celkem parádními parametry. Sám o něm uvažuji, mám teď iPhone 11 PRO a nic moc tedy a 12 PRO už bude o chlup lepší, ale zase s ohyzdným nochem a chybějícím AOD a kdo ví, jestli bude mít 120Hz. Každopádně Pixel 5 u mně vede jako favorit a ano, Android 11 jsem zkoušel a po zvyknutí si, jsem zjistil, že „zelení trollové“ mají prostě pravdu, Android je dál, než iOS, bohužel to musím jako dlouhodobá iOvce nechtěně uznat. Možná teď nadešel čas přesedlat na Android. Navíc podpora 3 roky je super, dýl jsem stejně nikdy žádný mobil nemněl.
  Díky Pájo za skvĚlou a nezávislou recenzi.

  Já jsem měl dlouhá léta vždy android, před dvěma měsíci jsem přešel na Apple, koupil jsem iPhone 11 a musím uznat že jsem doposud nikdy nebyl tak spokojený s používáním mobilu.

  a teď tu o perníkové chaloupce
  mimochodem, jestli je to pravda, tak si dmnt, protože tento měsíc za nedlouho (no jestli to bude jak u AW6, tak za dlouho, doteď nejsou skladem) vychází iPhony 12 a pokud sis koupil 11, nebo 11 PRO budeš za neskutečnou lamu a outsaidera, úplná nula a nicka, VŠICHNI správní iOvčáci si kupují VŽDY nový model, mít rok starý model je jako vyjít ven s kýblem hovínek na hlavě
  Ale dobře, žes odešel, takovou negramotnou gumu totiž Android komunita nepotřebuje

  to jj:
  proč by měl být za outsidera, když koupil loňský model, který bude svým výkonem ještě pár let úplně v pohodě, s výraznou slevou?
  Jestli jsi ten stejný jj, co reagoval na můj post ohledně zabugovaného Health, tak bys měl raději jít ven na vzduch a nešířit zde své myšlenky…

  Jojo andoid 11 je dal proto polovinu funkci okopiroval od ios.

  Tak ty seš dobrej káreček, je to přesně naopak iOS vykrádá neustále Android, jo tak zoufalej Apple je. Android má widgety odjakživa a iOslové vždy jen závidĚli a plkali, jak je to na ho-vno. Když to Apple zkopíroval, tak kvičí, jak s tím přišel Apple LOL. Ještě k tomu to nezkopíroval dobře ale jen na 10% zbytek kódu je tak foufale sfušovanej, až to bolí, Widety v porovnání s Androidem jsou mrzáci, co nic neumí…
  Ale jinak si sni dál káre, že je iOS nejlepší :-D

  Kárl: Pravda, taky o něm uvažuju. Přítel je neskutečný snob a iOvce, tak mi furt nutí iPhone, ale letos si opět udělám radost a koupím si Pixel 5, ať vidí, že mám něco co narozdíl od jeho iPhone funguje, nyní mám Pixel 3 a říkám, jdi raději do Pixelu 5, než do iPhone 12 mini, nebo klasik, uděláš 1000x lépe.
  Jediné co od Apple mám, je iPad Pro 11″, a taky jsem mněla AW5, vydržely mi 3 měsíce, než jsem je prodala, to bych k nim musela ještě přiletovat powerbanku.
  ps: Příště bacha na překlepy :)

  Tak to máš pravdu, jestli jsi myslel, že iOS je Ferrari. Ten pocit, když si koupíš drahé Ferrari a zjistíš, že s tím stejně na nákupy a do práce nebudeš jezdit, nic to neumí a na nic to nevyužiješ, krom machrování, někde na trati. Tak jak iŠašci machrují jeden před druhým uhrovytým adolescentem, ostatnĚ infantilní iOS tomu je důkazem.
  Jinak Škodovka, dobrá volba pro každého, dojedeš s tím, kam chceš, nemusíš s tím machrovat, nepotřebuješ to, protože to máš v hlavě srovnaný, narozdíl od pošuků, co si koupí Ferrari a nic s ním prakticky nedělají.

  Zase plácáš páte přes desáté u Androidu si můžeš vybrat tel. který má čistý Android, nebo nastavbu, blížící se čistému Androidu a tam dostaneš aktualizaci na nový systém hned a na 3 roky, dýl telefon stejně nechceš, narozdíl od iSocek, co věčně někomu mávají logem jabka před ksichtem, jakože mají jabko, co na tom, že mají 6ti letý krám, který laguje jak starý 10tiletý Android za 500Kč z bazaru. Ale chápu, že u zabugovaného iOS musíš držet akorát hubu a krok, protože Apple je jediný výrobce a dodavatel tel. s iOS, takže možnost výběru je nulová. Zato na Androidu si člověk může vybrat. Tak si v klidu čekej na svůj vysněný iPhone 12 PRO který je opožděný o měsíc a nepindej tady o něčem, čemu očividně nerozumíš. Až budeš pak mít iPhona z výřezem jak hovado, už 4tým rokem, tak to budeš zas ve škole za frajera!
  No a až Apple jednou v budoucnosti vydá telefon, který bude mít všechen ten bordel co je v notchi pod displejem, to pak bude radosti a dávat to najednou všem smysl a jak je to cool a jak je iPhone první, kdo to objevil (ale až po hromadě dalších, co už to mají nyní)…..

  Zase tolik hněvu…
  Skončí tyhle hádky někdy? Hlavně ta potřeba si napsat ten nenávistný komentář. Ať už zastánci Androidu na stránkách Applu, nebo zastánci iOSu na stránkách Androidu. Ale jo…lidé měli vždycky rádi násilí. Užijte si ho.

  To máš pravdu tyhle varianty mě nenapadly…nevím co na to říct. Snad jen doufám, že to je zatím ještě dítě, které z toho vyroste. Pokud to dítě není tak takovým lidem už asi není pomoci a budou kopat kolem sebe už pořád na cokoliv.

  Asi tak. Jsem rád, že tady chodí i normální lidi, jako ty Jakube, kteří si přečtou články a normálně komentují. Zvažuji, že asi ani do sekce komentáře chodit nebudu, protože to tady číst někdy „stojí opravdu za to“.

  jako tvrdit že je iOS zabugováný to je fakt nenormální Na Androidu se seká všechno co může ano můžete si vybrat mezi Ťamťungem s cashbackem mizerným zabezpečením a s Lagujícím se systémem, nebo můžete sáhnout po postížené plechovce Picaomi nebo se můžete nechat špehovat čínou Huhlaweiem a to co vy nazýváte bordelem to jako myslíte Face ID tu technologi co se všichni výrobci snaží okopírovat ale už jim to 3 roky nejde ?

  Hele, já mám druhej mobil taky Android ale už asi 3 měsíce leží v šuplíku, protože je absolutně nepoužitelný (není to žádná m*dka za 3000)nerozjede půlku aplikací co mám na iPhonu a běžně je používám. Jen tak ze srandy jsem zkoušel tyto apky spustit na mém starém iPhonu 6s a představ si že 6s z roku 2015 je rozjelo na pohodu, ano byl tam rozdíl mezi 11 Pro Max ale furt lepší než ten Lagdroid, iOS 14 mám od první verze a s žádnými bugy jsem se nesetkal, takže toď k tomu blábolu. Face ID-> takže jako tobě připadá nejlepší a nejpokročilejší rozpoznávání obličeje jako úplná blbost, ale odstraňování výřezu za cenu bezpečnosti uživatele jako normální vlastnost telefonu?? Ty budeš asi těžkej případ, uvědom si že ne každej si může dovolit lítat po světě s tak nezabezpečeným křápem jako je Samsung, kterej jde hacknout fotkou, nebo lacinou fólií z AliExpresu. Jo a ten tvůj “nelagující se Android bude asi jenom iPhone s tapetou z Androidu 🤣

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.