Zavřít reklamu

Zajímá vás, kdy se začne prodávat iPhone 12, který by měl Apple představit podle dostupných úniků přesně za dva týdny? Pak pro vás máme zprávu, která vám v tom udělá alespoň částečně jasno. Zdroje velmi přesného leakera Jona Prossera totiž tvrdí, že se některé modely k distributorům dostanou již příští týden, aby je ti byli následně schopni dodat prodejcům krátce po představení telefonů. 

Obecně se počítá s tím, že Keynote pro představení iPhonů 12 proběhne v úterý 13. října s tím, že hned v pátek 16. října budou dostupné 5,4” iPhony 12 mini a 6,1” iPhony 12 – tedy levnější modely. Aby byl Apple schopen svůj prodejní plán dodržet, začne podle zdrojů Prossera telefony distributorům po celém světě předávat již 5. října, aby je ti následně mohli krátce před startem prodejů dodat prodejcům. To se děje zpravidla jeden den před oficiálním spuštěním prodejů – tedy letos pravděpodobně 15. října. Co se pak týče řady Pro, ta bude velmi pravděpodobně distribuována až v listopadu.

Poměrně zajímavé je rovněž to, že levnější iPhony začnou podle Prosserových zdrojů opět na základním úložišti 64 GB, které doplní 128 GB a 256 GB varianty. U řady 12 Pro má pak Apple začínat v základnu na 128 GB, které doplní 256 GB a 512 GB. Spekuluje se sice i o 1 TB variantě, avšak zda se jí dočkáme zatím potvrzeno nebylo. 

Související články

Dnes nejčtenější

.