Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace a hry, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Quill – Todo list

Jestliže hledáte nějakou spolehlivou a praktickou aplikaci, která by se dokázala postarat o správu vašich nadcházejících úkolů, tak byste rozhodně neměli přehlédnout Quill – Todo list. V rámci této aplikace si budete zapisovat jednotlivé úkoly a následně tak nad nimi budete mít perfektní přehled.

  • Původní cena: 25 Kč (Zdarma)

DayCost Pro – Personal Finance

Pokud se už delší dobu koukáte po nějaké vhodné aplikaci, která by vám dokázala pomoci se správou vašich osobních financí, tak byste se měli přinejmešním podívat na nástroj DayCost Pro – Personal Finance. S pomocí tohoto programu si můžete evidovat vaše výdaje a příjmy a mít tak nad nimi lepší kontrolu.

  • Původní cena: 79 Kč (Zdarma)

Flashcards Club – Create/Share

Takzvané flashcards jsou dnes velice populární napříč studenty, kterým pomáhají s učením. Jedná se prakticky o malou kartičku s určitým termínem a podobně, kde se nachází krátké vysvětlení. Aplikace Flashcards Club – Create/Share to posouvá ještě dále a dostane vás do komunity uživatelů, kde si můžete projít kartičky ostatních a případně sdílet ty vaše.

  • Původní cena: 99 Kč (Zdarma)

Writemator

S pomocí aplikace Writemator můžete vytvářet ty nejrůznější dokumenty. Aplikace totiž funguje jakožto textový procesor a nabízí řadu parádních výhod. Například dokáže automaticky počítat slova a v reálném čase vám zobrazovat jejich počet, nabízí silné nástroje pro vyhledávání, poradí si s tmavým režimem a dokonce i s automatickým zálohováním.

  • Původní cena: 79 Kč (49 Kč)

Remote Drive for Mac

Aplikace Remote Drive for Mac vám umožní propojit váš jablečný telefon či tablet spolu s vaším Macem nebo počítačem. Následně si tak můžete přímo například na iPhonu prohlížet soubory, které máte uloženy na Macu, a případně je i rovnou spouštět.

  • Původní cena: 129 Kč (Zdarma)

Video to Pic

Jak již samotný název napovídá, aplikace Video to Pic slouží pro tvorbu animovaných obrázků ve formátu GIF. V rámci tohoto programu vám jednoduše stačí zvolit libovolné video, provést různá nastavení a úpravy a o zbytek se postará aplikace zcela za vás. Ve finále tak budete mít video převedené do podoby zmiňovaného animovaného obrázku.

  • Původní cena: 79 Kč (Zdarma)

Black Rainbow HD

Považujete se za fanouška zábavných a logických adventur a aktuálně hledáte nějakou kvalitní hru? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste určitě neměli přehlédnout titul Black Rainbow HD. V této hře budete hrát za dívku jménem Helen, které budete moci pomoct s útěkem z vesnice, kterou sužuje požár. Přitom se ale dostanete do zajímavých a nebezpečných míst. Zvládnete přežít?

  • Původní cena: 129 Kč (99 Kč)

Související články

Dnes nejčtenější