Zavřít reklamu

Komerční sdělení:

Ty nejoblíbenější produkty od Xiaomi jsou nyní ještě levnější. Na Mobil Pohotovosti odstartovala akce Xiaomi září, v rámci které pořídíte vybrané produkty až o 30 % levněji. Slevy ale platí pouze do neděle.

Na rekordně nízkou cenu spadl nový Xiaomi Mi Band 5. Pátá generace populárního fitness náramku je nyní k mání za 790 Kč (původně 1 490 korun), což je mezi autorizovanými prodejci nejnižší cena na trhu. Mi Band 5 má nově větší displej, pohodlnější magnetické nabíjení a vylepšené monitorování spánku, kdy je schopný měřit spánek kdykoli během dne a detekovat REM fáze. Náramek také nabízí pět nových režimů cvičení a více než sto ciferníků, včetně celé řady animovaných. Zároveň mu zůstává skvělá 14denní výdrž na jedno nabití, voděodolnost do 50 metrů, neustálé měření srdečního tepu nebo automatická detekce chůze a běhu.

Levnější je také nová elektrokoloběžka Xiaomi Mi Scooter Essential, kterou teď koupíte už za 9 349 Kč (původně 10 990 korun). Jedná se o odlehčenou verzi modelu Mi Scooter Pro s váhou jen 12 kg, maximální rychlostí 20 km/h a dojezdem 20 km, která má vylepšené brzdy, sofistikovaný tempomat a rychlejší systém složení pro snadné přenášení. Navíc potěší i displejem na řídítkách a nižší cenou.

  • Více o akci Xiaomi září najdete na mp.cz

Dnes nejčtenější

Další články