Zavřít reklamu

Nelíbí se vám nynější design Apple Watch? Pak pro vás máme poměrně příjemnou zprávu. Letos se sice jeho změny ještě nedočkáme, příští rok však už ano. Tvrdí to alespoň zdroje analytika Ming-Chi Kua, podle kterých má Apple velikou designovou změnu Apple Watch připravenou konkrétně na druhou polovinu příštího roku. 

O co přesně se bude jednat sice zdroje neprozradily, obecně se však dá očekávat ještě výraznější roztažení displeje hodinek k okrajům šasi, potažmo jejich zúžení. Poměrně dlouho se též spekuluje o odstranění ovládacích prvků – tedy konkrétně digitální korunky a postranního tlačítka pro multitasking či aktivaci Apple Pay. Nebylo by tudíž žádným překvapením, kdyby se i tato věc na designu budoucích Apple Watch odrazila. 

Vzhledem k načasování, které zdroje analytikovi prozradily, je více než jasné, že se designové změny dotknout modelu Series 7. Ty si svou premiéru odbudou velmi pravděpodobně příští rok v září po boku iPhonů 13. Snad tedy budou zajímavější než model, který má být chystán pro letošní rok. Series 6 se totiž zatím jako zajímavé rozhodně netváří. Ale kdo ví, třeba nás jimi Apple večer mile překvapí. 

Dnes nejčtenější

.