Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Protoze zamestnanci „vynalezli“ iphone a on byl zrovna jejich sef :-D Hledate senzace, tam kde nejsou.

  Miluju tohoto blba co ma potrebu komentovat…. prosim te co jsi vynalezl ty? Komu jsi ty sefoval? Bez si vzit tabletky a sefovat nekomu na playstationu

  Blbe: 1. Netusil jsem, ze jsou zakazane komentare. 2. Nic, nejsem vynalezce. 3. Asi 15, plati dodnes :-) 4. tabletky nepotrebuju. 5. Uz je to asi 25 let, ale to jsi tu jeste nebyl. Jeste nejake otazky?

  V podstatě to byl psychopat, akorát se to neříká nahlas. Takových je například plná politika, tam se to už aspoň postupně začíná akcentovat… Takhle se člověk může podívat na celou řadu CEOs…
  Vysadit je na opuštěném ostrově, tak je z toho brzo akorát opuštěný hřbitov, nikoliv „inovativní prostředí“. :-D

  Suhlas – akorát – môže sa normálny človek dostať niekam ďaleko ? (Osobne po tom netúžim – a možno to je ten rozdiel – psychopati po tom bažia)

  Může, akorát to není cíl, a stane se to jako vedlejší nezamýšlený efekt. Pěkně je to vidět třeba ve vědě – ti chlapi (ale i dámy) jsou pro to zapálení, sláva a peníze jsou pak spíš příjemný (a zasloužený) bonus.

  To, co se píše v článku může být pravda, ale rozhodně bych to neoznačil za hlavní důvody, proč to dotáhl tak daleko. Kdyby takhle postupoval každý, bylo by tu mnohem více podobných firem. Řekl bych, že hlavním důvodem, proč se z Applu stala jedna z nejznámějších a největších firem na světě, je správné načasování a obrovské štěstí. Nebýt těhle dvou věcí, Apple by se tak daleko nikdy nedostal.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.