Zavřít reklamu

Mysleli jste si, že všechny spekulace ohledně absence nabíjecího adaptéru v balení iPhonů 12 jsou nereálná a že Apple jistojistě toto příslušenství k telefonům přibalí? Pak pro vás máme zprávu, která vás zklame. Youtuberovi a leakerovi v jedné osobě EverythingApplePro se totiž dostaly do rukou grafiky určené pro web chystané právě pro iPhony 12, které zcela jasně potvrzují, že nabíječka v jejich balení nedorazí.

Grafiky, které si můžete prohlédnout v galerii vedle tohoto odstavce, mají být určeny konkrétně pro mikrostránku řady 12 Pro – tedy vyšší řady iPhonů 12. Přečíst si na nich jasně můžete, že telefony podporují bezdrátové i drátové nabíjení a že 20W adaptér, který bude pro jejich drátové nabíjení určen, se prodává odděleně. Totéž pak naleznete i v dodatečných informacích o produktu, které Apple umisťuje vždy na konec mikrostránek. 

Není to však jen odstranění nabíječek, co únik potvrdil. Kromě tohoto kroku totiž takřka 100% potvrdil i navýšení rychlonabíjecí rychlosti pomocí výkonnějších adaptérů, jelikož pro nabíjení telefonu Apple doporučuje 20W adaptér. Maximum pro rychlonabíjení je však v současnosti 18W, takže si nové iPhony (minimálně tedy řada Pro) o další 2W polepší. I tak se nicméně Apple zařadí na pomyslný chvost žebříčku rychlonabíjení a potažmo podpory výkonnosti nabíjecích adaptérů. Ve světě totiž již není problém narazit na 25W, 40W, 65W či dokonce 120W nabíjení, které je logicky i podstatně rychlejší. 

Související články

Dnes nejčtenější

.