Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Rozhodně jedna z užitečných věcí zkopírovaná z Androidu. K dobré použitelnosti ji tradičně chybí možnosti přizpůsobení. Dovedu si představit něco jako plain view (žádné automatické složky, jen ikony seřazené abecedně), případně možnost přeskupování aplikaci do vlastních složek. Dále by bylo zajímavé, kdyby se knihovna mohla zobrazit potažením na ploše nahoru místo listování až úplně doprava. V každém případě je to rozhodně krok kupředu tím spíš, že to nikdo používat nemusí, pokud nechce.

    Je úplně na hovno. Je auto na konci domovských stránek. Mám to přes měsíc a není vůbec důvod, proč přejíždět 4 dom. stránky, abych se dostal do knihovny, kde jsou apky, které mám na první stránce. Zřejmě jsem vůbec nepochopil pointu tyhle blbosti…

    love🍎4ever

    Nějaký způsob jak se to dá vypnout?

    Postoj Applu je (velmi arogantní hlas oficiální podpory) prostě to tak je a budete si na to muset zvyknout! Dotaz zněl na možnost skrytí, odstranění, nebo alespoň reorganizace dle vlastních potřeb! Používám 70 aplikací již přes deset let a rozhodně mi knihovna vadí již jen proto, když po nechtěném přejetí na poslední stranu se knihovna zobrazí a nechtěně se s ní posune dolů. Pak již není možné se zpětným pohybem vrátit zpět na předposlední obrazovku, kde mám mnou seřazené položky. Je nutné vyjet až nahoru a pak se teprve vrátit. Výborný počin a ukázka ignorace programátorů, neboť oni jsou naprosto geniální a nechápou, že to někomu nemusí vyhovovat! A telefon mám za 40tis! Myslel jsem si, že právě za tohle platím ty peníze, za možnost si svobodně zvolit, jak to chci.

Vložte vlastní komentář

celý text