Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Ja som ho utopil a nešiel my vypnúť a nešiel ani nabyjat a v telefón sa tváril že má zapojené v jacku slúchadla. Keď sa my ho podarilo vypnúť tak zas sa stále vypínal a zapínal lebo sa zasekavalo tlačidlo vypínania. Časom cca týždeň sa my všetko vrátilo do normálu ale čo my ostalo bolo že ten manuálny prepínač tichého režimu na boku nefunguje a ostal my v tichom režime. Mimochodom nevie niekdo ako to vypnúť v mobile ten tichý režim bez použitia toho prepínača? Mám iPhone 6s.

    celkom isto pomaha vaukuova komora, tam sa znizi tlak na tolko ze voda zacne vriet za studena – sa zmeni na paru a podtlak ju rozptyli do okolia – tak sa dostane von z telefonu so zbytkovym vzduchom ktory tam je.

    pomale susenie – hrozi oxidacia okolo casti ktore su neustale pod napatim – akumulatory a obvody ktore umoznuju zapnut telefon.

    Osobně jsem řešil dva vytopené iPhony, oba fungují i po mém zásahu (jeden 4 roky a druhý 2), oba jsem ihned rozebral a součástky, hlavně desku a konektory vyčistil lihem, nechat pak doschnout zadní kryt atd od vody a pak složit.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.