Zavřít reklamu

Letošní září zřejmě nebude pro fanoušky Applu úplně veselé. Jako čím dál pravděpodobnější se totiž jeví odsunutí tradičního příchodu nových iPhonů z něj až na říjen. To dnes v noci potvrdil i leaker Jon Prosser, jehož zdroje se v minulých týdnech ukázaly jako jedny z nejpřesnějších na leakerské scéně. 

Kdy přesně v říjnu novinky dorazí Prosser neodhalil. Prozradil však, že spolu s iPhony 12 má Apple na říjen naplánované i vydání nových iPadů – pravděpodobně pak 10,2”, Air či mini. Ty jediné se totiž zatím letos aktualizace nedočkaly. V minulosti se též spekulovalo nad příchodem high-endového iPadu Pro s mini-LED displejem, avšak s ohledem na současnou situaci ve světě je poměrně pravěpodobné, že podobné velkolepé plány radši Apple uloží k ledu a bude se soustředit na své klíčové produkty ve formě iPhonů.

Pokud dorazí iPhony 12 později, je zcela jasné, že se to na finanční stránce Applu neblaze podepíše. Podzim je totiž pomyslným startem vánoční nakupovací mánie a je tudíž jasné, že jakékoliv zpožděné vydání produktu v tomto období stojí nemalé peníze. Ty by si sice mohl Apple zachránit iPhonem, který světu svými možnostmi vyrazí dech, avšak na tento podle mnoha úniků ani letos tak úplně nevypadá. Moudřejší nicméně budeme až za pár následujících týdnů, kdy o novinkách vyplave na povrch další nálož věcí. 

Dnes nejčtenější

Další články