Zavřít reklamu

Další den, další zajímavý únik informací ohledně iPhonů 12. Tak přesně takto by se dala s trochou nadsázky popsat současná situace ve světě Applu. Úniky informací o jednom z nejočekávanějších telefonů letošního roku jsou totiž takřka na denním pořádku, přičemž ani dnešek nebude v tomto směru jiný. Tentokrát se o malý únik postaral vývojář Fabien Wanner pracující pro Apple. 

Vývojářovo jméno zřejmě nebude pro mnohé z vás ničím novým. Jedná se totiž o téhož vývojáře, který v roce 2017 či 2018 zveřejňoval na svém Instagramu poměrně zajímavé snímky poodhalující iPhony pro daný rok. Například v roce 2018 jsme si díky němu potvrdili se slušným předstihem příchod iPhonu XR v mnoha barevných variantách, jelikož jich pár na svůj Instagram nasdílel. A právě tento muž se nyní pochlubil snímkem iPhonu 12 ze všech jeho stran kromě zad. Prohlédnout si jej můžete na screenshotu pod tímto odstavcem. 

iphone 12 snimek
Zdroj: Instagram

Ačkoliv chybí obrázku jakýkoliv popis, soudě dle velikosti modulu a celkového vzezření telefonu na fotce lze usuzovat, že se jedná o nejmenší, 5,4” model. Velmi zajímavé je, že přední reproduktor a senzor je u něj na stejném místě jako u iPhonů X, XS či 11 Pro. Těžko tak ve výsledku říci, zda se skutečně dočkáme zmenšení výřezu v displeji či nikoliv, jelikož právě přesunutí reproduktoru do horního rámečku mělo být hlavním hybatelem jeho velikosti. Ze snímku se rovněž zdá, že i nejmenší varianta nabídne trojitý fotoaparát a nikoliv dvojitý. 

Přestože je potřeba brát Fabienův příspěvek zatím s určitým odstupem, vzhledem k jeho dobrému renomé v Apple komunitě si nemyslíme, že by tentokrát sdílel fake. Jasněji však budeme v tomto směru mít až díky únikům v následujících týdnech, které nás jistojistě čekají. Ty by totiž měly být čím dál přesnější a tajemství okolo iPhonů 12 tím pádem odhalí velmi dobře. A co vy, těšíte se na novinku? 

Související články

Dnes nejčtenější