Zavřít reklamu

Klienti tuzemského operátora T-Mobile mají již třetí den důvod k naštvanosti. Jak jsme vás v úterý informovali pomocí bleskovky, systémy operátora vypověděly v ranních hodinách službu a přestože se od té doby horlivě snaží o nápravu, ani dnes – tedy celé tři dny po výpadku – nejsou jeho služby zcela stoprocentní.

Podle vyjádření T-Mobilu na sociálních sítí by uživatelé neměli mít v naprosté většině případů potíže s telekomunikačními službami ve formě volání, internetu či psaní sms. Potíže však nastávají se zasíláním autorizačních zpráv, aplikací Můj T-Mobile, samoobsluhou, infolinkami operátora či kamennými pobočkami, ve kterých nefungují zákaznické systémy, kvůli čemuž jsou v mnoha případech prakticky nepoužitelné. Vyřízení jakýchkoliv věcí ohledně vašeho telefonu u T-Mobile je tak nyní mimořádně složité a pěknou chvíli možná ještě bude. Odstranění závady bylo sice prvotně naplánováno na úterý, avšak evidentně se to stále nepodařilo. 

Můj T-Mobile v době výpadku

Celý problém nastal dle dostupných informací od T-Mobile v jeho datovém centru v Hradci Králové s tím, že se zprvu jevil jako poměrně snadno řešitelný, což uznal i samotný operátor na svých sociálních sítích. Kvůli jeho komplikovanosti si však opravy vyžadují daleko více času. Doufejme, že se vše podaří vyřešit již brzy úspěšně a že své klienty T-Mobile poté potěší i nějakým příjemným bonusem, který se za podobné problémy zpravidla rozdává. Nemít možnost kontroly spotřebovaných dat přes widgety T-Mobilu či jakkoliv pracovat se svým tarifem přes stejnojmennou aplikaci je totiž zkrátka otrava. Že bonusy budou se však zdá z vyjádření T-Mobilu již nyní. V chybové zprávě, která v aplikaci skáče, totiž stojí: “Abychom předešli možným problémům části našich zákazníků s dokupem dat, rozhodli jsme se mobilní data nezpoplatňovat po dobu trvání výpadku. Věříme, že se závadu podaří co nejrychleji odstranit”. 

Dnes nejčtenější

.