Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ahoj, s profilem na watchos 7 ještě počkej. Prozatím je dostupná jen vývojářská beta a u apple watch je nemožné dosngradovat, kdyby se něco fakt podělalo. Počkej s instalací aspoň na public betu kde už to bude aspoň trochu otestované. Ale ano, když to stáhneš teď, tak ti pak v září přijde finální verze. Jen ten beta profil nemaž hned, ať ti chodí beta updaty s opravama, smaž to až někdy v půlce září. Platí i na iOS

  Widgety, mac rok 2001.

  App Clips? Instant clips jsou bůh ví kde v nastavení androidu, mají nulové využití. Pokud byste se zeptali 100 uživatelů s androidem, zdali tuší, že vůbec něco takového mají, tak ani 1/10 neodpoví, že o tom mají ponětí.

  Přijde tedy fakt přehnané psát o něčem, že někdo něco kopíruje, ve vašem stylu „vypůjčuje“, a to u věcí které doslova nikdo nepoužívá, nikdo o nich neví a jsou mrtvé na jedné platformě. Je to dosti podstatný rozdíl jako kdyby sel třeba psalo o populárních věcech jako AoD, PiP, atd.

  Jasná věc, je to hnidopišství, navíc, ono to s těmi clips nebude nijak slavné ani na iOS, drtivá většina uživatelů iOS nikdy nezmění ani základní vyzvýáněcí tón, natožpak aby používala něco takového. :-)

  Widgety – Linux KDE 1996, odkud to MacOS opajcoval.
  Mmj z KDE pochazi i www renderovaci jadro KHTML, ktere bylo prevzato Applem a prejmenovano na Webkit.

  Ale chapu, cinske copycats slepe kopirujou, tteba krucialni patent na obdelnik s kulatymi rohy, zatimco Apple se inspiruje.

  Píšete, že si iOS tyto funkce “vypůjčil” od Androidu… ale není to spíš tak, že Apple do svého systému dává funkce, které se řídí trendy a požadavky uživatelů?

  Může to vypadat tak, že se zastávám jako  ovce Applu, a že android to měl dříve a Apple prostě kopíruje ale třeba to tak vůbec není 😅

  vážne požiadavkami užívatelov nie náhodou, apple mi vieme lepšie čo je pre vás najlepšie a tak to bude ,

  Asi Vás na tejden přestanu číst než se z takovýhleho hnus článku uklidnim. Můžete už přestat všichni řešit kdo co kopíruje a bejt rádi za přidání funkcí a nebrat v potaz kde ta funkce byla první? Stejně je úplně nepodstatný kdo to měl první i kdyby to tak bylo když ten iOS byl bez novejch věcí zaseklej v době…

  No ještě že si od nich nevypůjčili děravost systému, špehování všech dat uživatele a lagy. To by si pak člověk mohl koupit rovnou nějakou androidi šmucku.

  To vsechno uz iOs davno ma :DDDD

  Ano v tom byl iOS první a android to zkopíroval, až na ty lagy, protože to Android nezkopiroval. Skoda, ze iOS nezkopiroval ty widgety poradně, v podání Apple je to nedodelek a divím se, ze to vydali… ale zas mame to betu, ze 🤦🏻‍♂️ Taky jsem doufal, ze se zlepší multitasking, alespoň do funkční podoby. Snad v nějaké další major verzi…

  Vzhledem k tomu, že ten překladač neobsahuje češtinu , tak je to v celku ku hovno.
  Ten malý banner, když někdo volá je super , stejně tak i obraz v obraze, to se povedlo.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.