Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    YOP, doufám, že Hackintoshová komunita taky zapracuje a mohli by ukuchtit teoreticky, když už běží klasický MacOS na stejném ARM čipu jaký je v iPhonu, nebo iPadu Pro třeba něčeho jako je Hackintosh pro iPad Pro, to by byl paradox! Vzhledem k tomu, že podpora x86 zůstává i nadále v MacOS 11.0, bude Hackintosh komunita určitě pracovat i na Hackintoshi postaveném na MacOS 11.0.
    x86 podpora, vzhledem k tomu, že se podporují i starší verze maců, imaců atd. tak tady s námi bude ještě docela dlouho. Smrt Hackintoshe by teoreticky mohla proběhnout až Apple přestane podporovat x86, což si myslím, že bude až za cca 6-8 let. Pak buď komunita něco vymyslí, nebo si prostě nějaký ten Mac koupíme.

    Hackintosh na ARM je nesmysl, v případě ARM chybí jakékoliv standarty a čipy Applu jsou hodně unikátní. IOS na Android telefonu taky nezpustíš, přesto jsou oba přece také ARM. Leda, že by Apple začal dodávat své čipy,l výrobcům PC, to fakt nehrozí.

    On myslel hackintosh ako spustenie macOS Big Sur na iPade Pro, ktoré musí byť technicky možné, keďže má rovnaký procesor Apple A12Z ako je v tom Macu Mini, čo sa posielal vývojárom.

Vložte vlastní komentář

celý text