Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Zkusil jsem ji instalovat ale bohužel nepřišel na to jak ji zprovoznit. Je to pro mne moc složité. Ale jinak to je dobrý počin a závidím tomu kdo ji zprovoznil na svém iPhone a funguje mu.

    Přečti si prvně jeho stránky, je to tam celé krok za krokem. Nejde jen o stažení zkratek a zprovoznění. Mám to na telefonu a i s přispěním p. Davida, videí na YouTube jsme to dali do provozu a je to super!!! Vážně stojí to za to. Jdi na stránky helloemma.cz a uvidíš, že to zvládneš. Bude mi 50 a dal jsem to.

    Ďakujem za rozhovor, EMMU mám nainštalovanú už od zrodu a je to naozaj super a klobúk dole pred pánom Beckom, ale takisto nesúhlasím že je to náhrada Českej Siri.

    klobuk dole nad tymto projektom, ale nefunguje to tak dokonalo ako vo videach castokrat mi to nerozumie, ale lepsie ako nic, lebo ako uz bolo potvrdene siri v cestine a slovencine nebude

    Taky bych chtěl poprosit o odkaz. Ba naopak by měl být s příchodem iOS 14 zpřístupněn framework, díky kterému budou moci vývojáři třetích stran přidat Siri vlastní hlas, včetně Češtiny.

Vložte vlastní komentář

celý text