Zavřít reklamu

Pravidelně vám přinášíme seznam několika zajímavých macOS aplikací a her z Mac App Storu a ze Steamu, které jsou v daný den zdarma či za zvýhodněnou cenu. Pro dnešní den si však uvedeme pouze aplikace, které v době psaní článku byly na Mac App Store ve slevě. Snažíme se vybírat jen ty nejzajímavější, které by vám mohly být k užitku. Bohužel, může se stát, že aplikace opět sklouzne k původní ceně, což však neovlivníme. Aplikaci získáte tak, že kliknete na její název.

One Chat All-in-One Messenger

Řada lidí pro komunikaci s rodinou či přáteli používá hned několik různých aplikací. V takovém případě se vám může hodit aplikace One Chat All-in-One Messenger, která tyto jednotlivé komunikátory sjednocuje. Tento nástroj vám umožní používat například Skype, WhatsApp, Facebook Messenger, Slack, ICQ a řadu dalších, a to pomocí jediné aplikace.

  • Původní cena: 499 Kč (129 Kč)

FineReader OCR Pro

Aplikaci FineReader OCR Pro bychom bezpochyby mohli označit za profesionálního pomocníka, který dokáže proskenovat vaše PDF dokumenty, snímky a fotografie a případně z nich získat psaný text. Ten vám převede do klasické podoby, se kterou následně můžete bez problému pracovat. Aplikace totiž využívá technologii OCR (optické rozpoznávání znaků), díky které dokáže přesně identifikovat jednotlivá písmena či číslice.

  • Původní cena: 2 990 Kč (1 990 Kč)

Timer Menu

Jak již samotný název napovídá, aplikace Timer Menu vám dokáže posloužit jako časovač, který funguje přímo na vaše Macu. Výhodou navíc je, že aplikace funguje kompletně z horního menu baru, tudíž vám nebude zabírat pracovní plochu a nebude vás tak ani rušit při práci.

  • Původní cena: 49 Kč (25 Kč)

Firetask Pro – Task Manager

Hledáte nějaký kvalitní a spolehlivá nástroj, který by vám dokázal pomoci při plánování vašich úkolů a dokázal by tak zvýšit vaši produktivitu? V takovém případě byste se rozhodně měli podívat na aplikaci Firetask Pro – Task Manager, která kombinuje řadu výhod, poradí si s různými daty a umožní vám u úkolů nastavovat jejich prioritu.

  • Původní cena: 899 Kč (679 Kč)

SubShifter: Shift subtitles

Pokud se rádi díváte na filmy či seriály v originálním znění s titulky, zbystřete. Aktuálně je totiž k dispozici aplikace SubShifter: Shift subtitles, která si hravě poradí s posunutím a synchronizací zmiňovaných titulek. Určitě se vám již nejednou stalo, že byly titulky například posunuty, což můžete vyřešit právě touto aplikací.

  • Původní cena: 79 Kč (Zdarma)

Cashculator – Personal Finance

Správa rozpočtu se rozhodně nedá označit za jednoduchý úkol. S tímto úkolem vám dokáže poměrně spolehlivě pomoci řada aplikací, mezi které spadá například i Cashculator – Personal Finance. S pomocí této aplikace si totiž můžete vést perfektní přehled o vašich výdajích a příjmech a plánovat si tak vaši budoucnost.

  • Původní cena: 1 290 Kč (499 Kč)

Bridge Constructor Portal

Jestliže se považujete za fanouška strategických her, které nabízejí parádní fyziku, určitě byste se měli zaměřit na titul Bridge Constructor Portal. Tato hra kombinuje prvky titulů jako Bridge Constructor, kde se stáváte inženýrem a stavíte stabilní mosty, a Portal, kde musíte použít logiku a dostat se z bodu A do bodu B za pomocí portálů. Jak hra vypadá si můžete prohlédnout v galerii níže.

  • Původní cena: 9,99 € (5,99 €)

Dnes nejčtenější

Další články