Zavřít reklamu

Před pár dny jsme vás na našem magazínu informovali o tom, že uniklý iOS 14 obsahuje nativní možnost pro nahrávání telefonních hovorů a FaceTime. Právě tato vychytávka totiž v současnosti mnohým jablíčkářů velmi chybí a tak únik informací přijali s nadšením. Na jásání je však alespoň dle zdrojů 9to5mac brzy. 

Vývojáři spolupracující s 9to5mac sice potvrdili, že v uniklém kódu iOS 14 rozhraní pro aktivaci nahrávání telefonních hovorů a FaceTime skutečně je, jedním dechem však dodali, že se může jednat jen o funkci určenou pro interní využívání, kterých je v iPhonech určených pro zaměstnance Applu relativně velké množství. Tuto skutečnost měly následně 9to5mac nepřímo potvrdit i zdroje přímo z Applu, což jinými slovy znamená, že nedávný jásot byl možná zbytečný. V tuto chvíli to sice nelze se 100% jistotou potvrdit, jelikož netušíme, s jakými zdroji lidé z 9to5mac konkrétně mluvili, avšak je přinejmenším nutné brát nasazení novinky s pořádnou rezervou. 

Jasněji o ní budeme mít již v pondělí 22. června po 19. hodině. Právě na tento čas má totiž Apple naplánovanou svou úvodní Keynote WWDC, na které světu představí iOS 14 spolu s dalšími operačními systémy a zřejmě i několika hardwarovými novinkami v čele s redesignovaným iMacem. Celou konferencí vás samozřejmě budeme na našem magazínu detailně provázet, takže si můžete být již nyní jistí, že vám z ní neunikne absolutně nic. 

Témata: ,

Související články

Dnes nejčtenější