Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Aby to bylo viditelné, musíte vynutit aktualizaci nastavení operátora. To provedete v Nastavení -> Obecné -> Informace a sjedete k položce Operátor a mělo by se zobrazit okno s informaci o update.

  Mě zkušenosti s Wi-Fi hovory jsou takové, že je mám vypnuté.
  Například ve sklepě kde mám dobrou Wi-Fi, ale špatný mobilní signál se to projevovalo dost špatně a to tím ze hovor úplně vypnul, nebo jsem je slyšel trhaně, po vypnutí Wi-Fi hovorů bez problémů.

  No operátor by měl hlavně hovory mimo česko zakázat. Nebo tak to má třeba T-Mobile.

  Právě v zahraničí, mimo EU jsou Wifi hovory super… Dáte letový režim, necháte jen wifi a voláte nebo podíváte sms jako byste byli v ČR, tj. po ČR v rámci např. svého neomezeného tarifu zdarma..

  Prave ze v cizine je to super, myslim hlavne v drahych roamingovych pasmech, Vodafone toto umoznuje (vim, ze to neni clanek o nem, jen pro priklad). No a na mistni volani mistni sim.

  Aktualizace operátora se provádí Nastavení > Obecné > Informace. (NE přes Aktualizace software). Pokud je k dispozici, zobrazí se vám možnost aktualizace nastavení operátora. S aktualizaci iOS to nemá nic společného, pokud je aktuální.

Vložte vlastní komentář

celý text