Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Spis bych řekl ze lidi začínají být rozumní a neinstaluji sracky typu avast nebo eset.

  Ano, lidi už nebaví instalovat něco, co se chová jako ransomware. Někdy bych se nebàl označit to i jako scareware. Tak na to kašlou. Nedivím se tomu. Zlaté Integrované windowsowské řešení, nikdy bych nevěřil tomu, jak dokáže obtěžovat plná a placená verze AVG. Ale už neotravuje :)

  To se stává, když to vezme do rukou monetizer AVAST a jim podobní. AVG jsem měl moc rad.
  Už par let používám Eset a bez problému.

  Slovní spojení „kašlat na“ nepatří do (pokusu o ztvárnění) seriózní žurnalistiky a už vůbec ne do titulku.

  V tom případě nedělá seriozni žurnalistiku v Česku asi nikdo :) Titulky s tímto slovem lze snadno dohledat na Novinkách, Seznam Zprávách a dalších velkých webech.

  Dobry den, osobně bych si představoval trochu více technické profesionality. Za den vydáváte tuny článku, jak tisková agentura. Zajímavé věci se ztrácí v tom množství nesmyslu za den … osobně bych přivítal nějaké kategorizace a to i do rss. Berte to prosím jako zpětnou vazbu.

  Tak mě nepříjemně překvapil Tv Samsung, po rozbalení a prvotním nastavení chtěl za ročné předplatné antivir.
  v routru jem mu zakázal Wifi a je klid.

  Aktuálně mám teď oled od Philipsa na andaku a bez problému. Wi-Fi a hbbtv valí. Implicitní nepouzitelnosti jsou deaktivovat. Trochu jsem se toho bal, ale nasadil jsem tam za par korun Eset pro android TV.
  Osobně bych ten Samsung řešil jinak, ale TV bez Wi-Fi a všech vychytávek si už neumím představit. Na trhu je taky dost hloupých beden.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější