Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nebyl tady už ten článek náhodou? Navíc v článku bych možná zmínil i Xbox Gaming Preveiw, které je zatím v betě pro Xbox Insidery, ale to má mnohem lepší potenciál, protože to funguje na bázi domácího serveru připojeného k netu a tím pádem můžete hrát vaše hry z xboxu všude na světě. Pokud bude xbox doma zapnutý a připojený k síti.

  Jen pro upřesnění – to, o čem píšete, je Xbox Console Streaming. Zatím ale jen na Androidu. Ze stejných důvodů je zatím na iOS omezen i xCloud – snad se MS s Applem dohodne.

  Vždyť přesně to, o čem píšete, je i ve článku 🙈

  Není – OneCast (jako i Xbox aplikace např. na Windows 10) přenáší po domácí síti. Console Streaming je po internetu – tzn. konzole doma, já třeba v autobuse (v ideálním případě).

  Ta cena 299,- je konečná a neplatí se dál teda již žádné měsíční poplatky ? Pokud jj tak mě to přijde jako hodně slušná cena :)

  Já to testoval relativně dlouhou dobu. A je to fakt pecka. Ve spojení třeba s ipadem pro, bezkonkurenční. A za 3 kila? Téměř zadara. Jen bych doporučil 5GHz wifi. Na 2.4 mi to neběželo vůbec dobře.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.