Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tiež mi fungujú iba prvé 2 epizódy tak ako bolo kedysi, nechápem čo je teda navyše „zdarma“.

  Pánové, vydržte do zítřka. Ještě jsem se to snažil prověřit a zdá se, že v tom má Apple (jako vždy u Apple TV+) celkem binec. Oficiálně by mělo celosvětově free streamování začít zítra, nicméně zkoušel jsem v ČR na třech na sobě nezávislých zařízeních a u všech mi to fungovalo normálně. Je ale možné, že jsem měl prostě jen štěstí a už teď mi funguje to, co má až od zítřka. Ostatně, i proto čekám, že se seznam free seriálů, který jsem do článku uvedl, ještě změní. S Apple TV+ to holt Apple prostě nějak nezvládá :)

  Já bych řekl, že to nezvládáte spíš vy..

  S Apple TV+ jsou problémy od jejího spuštění. Ti, co měli mít roční bezplatné členství, jej mnohdy nedostali. Naopak lidi, kteří na něj nárok neměli, si jej užívají ve velkém. Jestli tohle není dostatečný důkaz toho, že se prostě nepovedlo, tak už nevím.

  Jsem jeden z těch, co mají roční předplatné hned z první vlny a jen na jednom zařízení jsem to musel zaktivovat na webu. Nicméně to mě stálo asi tak 30s, takže to za žádný problém nepovažuji. Naopak oceňuji, že se to nezaktivovalo samo a člověk to musel potvrdit.
  Musím říct, že jestli Apple něco zvládá, tak jsou to služby. Cokoliv jsem řešil přes operátora nebo reklamoval, ať už z Apple Storu či iTunes, tak mo vždy vyšly maximálně vstříc a hned vše vyřešili bez jakýchkoliv otázek. A samotná AppleTV+ obsahově nemá konkurenci. Lepší pořady jsem neviděl. Není to žádná ztráta času, vše má buď naučně vzdělávací charakter, nebo je to natočeno podle skutečných události či je to inspirační businessově. Nicméně bohužel spoustu lidí nemá intelekt, aby ocenila daný typ obsahu..

  Dajte v clanku dalsiu aktualizaciu, pretoze nie vsetky diely serialov su free. Tyka sa to len velmi maleho mnozstva a z ostatnych su free iba prve diely. Apple TV+ je naozaj velka tragedia oproti Netflixu a HBO…..

  Jakože na Netflixu a HBO bylo hned po spuštění stovky vlastních pořadů ve skvělé kvalitě??? Ani náhodou té ATV+ nedosahovali. Zase tu křičí jen “inteligenti”

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.