Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nevidím, ze by ji začal prodávat! Koupit si můžeme jen 8/7/+. To je zase nadpis.

  Opravdu jste cetl moji odpoved? Racte na odkaz kliknout a zkusit koupit sklo na SE (jak piste v nadpisu apple PRODAVA) a jestli dokazete koupit variantu SE tak jste frajer…

  Kamile, mrkněte se, jak má Apple ten produkt pojmenovaný. Už z toho celkem logicky vyplývá, že 7 = 8 = SE alespoň co do velikosti. Asi se není třeba bavit o tom, že se jedná o chybu ze strany Applu nebo Belkinu a tudíž je jasné, že název SE se objeví jen někde – v tomto případě v názvu a nikoliv v poli pro výběr samotného produktu.

  Ze screenu je mi více než jasné že ta folie je určená pro obyčejné 4 palcové SE,jasně je vidět že si můžete vybrat jestli to chcete na iPhone 7 nebo 8 které mají stejnou úhlopříčku a nebo si zvolíte 4 palcovou verzi na SE.Je to nesmysl

  Jestli je to tak jasne tak je treba rozsvitit jeste vice.
  V zadnem pripade neni urcena pro 4″ kdyz nic jineho Belkin ji v teto variante nejmene 2 roky nedela. Kdyby jste nebyl liny si na stranku kliknout, zjistite ze v rozeviracim vyberu je bud 7/8 a nebo 7/8+. Zadna 4″SE.
  Jde o to ze nekdo proste bud jiz schvalne predem, nebo omylem aktualizoval nazev polozky v databazi. A vyber variant jeste tuto aktualizaci nema.

  Bavi me lidi kteri jsou cim mene bystri tim vice prosazuji svou pravdu a poukazuji na domnele chyby jinych, pritom sami sebe ….

  A nenapadlo vas ze se treba jednalo o omyl ? :D A LsA hned vidi ze bude predstaven telefon v ten samej den na to prijdou :D na tohle je jedno slovo lol …. 1.4 uz bylo ;)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější