Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace a hry, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

AR-kid: Space

Zakoupením aplikace AR-kid: Space získáte perfektní edukativní nástroj, který cílí především na vaše děti. Tato aplikace totiž úzce spolupracuje s rozšířenou realitou, díky čemuž dokáže vaše děti vzít na dobrodružnou výpravu do vesmíru. V rámci této aplikace tak můžete například odpálit raketu, podívat se na Zemi z povrchu Měsíce a spoustu dalších.

  • Původní cena: 79 Kč (25 Kč)

Wotja Pro 20: Generative Music

Jestliže se zajímáte o hudbu a považujete se například za skladatele, možná byste mohli ocenit dnešní nabídku na aplikaci Wotja Pro 20: Generative Music. Jedná se totiž o perfektní nástroj, který vám umožní vytvářet hudbu. Touto zábavnou činností se můžete velice snadno zabavit v dlouhých chvílích a vaše výtvory okamžitě sdílet s přáteli či rodinou.

  • Původní cena: 329 Kč (199 Kč)

Taskmator – TaskPaper Client

Jak již samotný název napovídá, aplikace Taskmator – TaskPaper Client slouží pro zapisování všech vašich úkolů. Tato aplikace plně využívá potenciál operačního systému iOS, díky čemuž nabízí bezkonkurenční rychlost, spolehlivost a plnou integraci s aplikací Připomínky.

  • Původní cena: 129 Kč (79 Kč)

V for Wikipedia

Pokud rádi brouzdáte internetovou encyklopedií zvanou Wikipedia, tak byste určitě neměli přehlédnout nabídku na aplikaci V for Wikipedia. Jedná se totiž o perfektního klienta pro tuto webovou stránku, který značně usnadňuje například vyhledávání či práci s různými články. Co vše aplikace nabízí a jak vypadá si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

  • Původní cena: 149 Kč (25 Kč)

Travel Price AR

Aplikaci Travel Price AR ocení především cestovatelé, kteří se často a rádi vydávají do těch nejrůznějších zemí světa. Tato aplikace totiž také využívá rozšířenou realitu, díky které dokáže naskenovat jakoukoliv cenovku a převést danou částku do některé z nejpopulárnějších měn.

  • Původní cena: 79 Kč (25 Kč)

A Bleaker Predicklement

Ve hře A Bleaker Predicklement se vrátíte zpět v čase do dob Viktoriánské Anglie, konkrétně tedy d o roku 1884. Sami se ocitnete v roli detektiva, před kterým leží spousta tajemství. Abyste je vyřešili, budete muset zvládnout řadu hádanek, které vám rozhodně nedají spát.

  • Původní cena: 49 Kč (25 Kč)

TeeVee 3 – Your TV Shows Guru

Považujete se za milovníka seriálu a máte rozkoukaných hned několik pořadů najednou? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano a ano, pak byste určitě neměli promeškat aplikaci TeeVee 3 – Your TV Shows Guru, která je dnes zcela zdarma. V rámci této aplikace si totiž budete značit všechny seriály a jednotlivé epizody, které jste již viděli a udržíte se tak v perfektním obraze.

  • Původní cena: 79 Kč (Zdarma)

Související články

Dnes nejčtenější