Zavřít reklamu

Pravidelně vám přinášíme seznam několika zajímavých macOS aplikací a her z Mac App Storu a ze Steamu, které jsou v daný den zdarma či za zvýhodněnou cenu. Pro dnešní den si však uvedeme pouze aplikace, které v době psaní článku byly na Mac App Store ve slevě. Snažíme se vybírat jen ty nejzajímavější, které by vám mohly být k užitku. Bohužel, může se stát, že aplikace opět sklouzne k původní ceně, což však neovlivníme. Aplikaci získáte tak, že kliknete na její název.

iWriter Pro

Jestliže hledáte nějakou solidní alternativu za programy jako Microsoft Word nebo Apple Pages, pak by vaše pohledy měly rozhodně směřovat na iWriter Pro. Jedná se o textový procesor, který se pyšní minimalistickým designem. Všechny vaše dokumenty jsou navíc plně synchronizovány skrze iCloud, díky čemuž k nim můžete přistoupit odkudkoliv.

  • Původní cena: 129 Kč (79 Kč)

Savings 2

Správa rozpočtu dokáže být častokrát velice obtížná. Pokud si s tímto úkolem častokrát nevíte rady, nebo vaše výdaje často převyšují příjmy, měli byste pouvažovat nad nějakou pomocí. Tou může být aplikace Savings 2, která zaznamenává všechny vaše výdaje a příjmy, z čehož následně generuje přehledné grafy.

  • Původní cena: 379 Kč (249 Kč)

SkySafari 6 Plus

Zakoupením aplikace SkySafari 6 Plus získáte perfektní nástroj, který vám umožní sebevzdělávání v oblasti astronomie. Tato aplikace se pyšní rozsáhlou databází o doposud objevených vesmírných tělesem, které jsou doplněny o užitečné informace. Pokud se tedy o astronomii zajímáte, nebo byste naopak rádi začali, SkySafari 6 Plus vás v tomto rozhodně nezklame.

  • Původní cena: 749 Kč (249 Kč)

Work Tracker

Aplikace Work Tracker slouží pro velice jednoduché účely. Jedná se totiž o nástroj, který měří váš pracovní čas a následně je schopen sesbíraná data exportovat. Na základě těchto dat si následně můžete prohlédnout vaši produktivitu a případně ji i zvýšit.

  • Původní cena: 249 Kč (229 Kč)

iArt Layout Design – Templates

Pokud častokrát prezentujete a rádi byste vašim prezentacím dodali zbrusu novou tvář, mohla by se vám hodit aplikace iArt Layout Design – Templates. Tato aplikace totiž nabízí rozsáhlou kolekci, ve které se nachází více než 100 šablon, kterou můžete použít v rámci programu Microsoft PowerPoint.

  • Původní cena: 499 Kč (129 Kč)

The Pedestrian

V logické hře The Pedestrian se ocitnete v 3D světě, kde se však se svým chodcem budete potulovat pouze ve 2D. Jak již bylo zmíněno, jedná se o logickou hru. Vaším úkolem totiž je dostat bezpečně vašeho panáčka z jednoho bodu do druhého. Celá hra se odehrává v dopravních značkách a různých nápisech, které mohou představovat pořádnou výzvu.

  • Původní cena: 16,79 € (12,59 €)

Stellaris

Ve strategické hře Stellaris se vrhnete na nepopsatelné dobrodružství, které vás zabaví na dlouhé hodiny. V této hře totiž budete objevovat, prozkoumávat a komunikovat s nejrůznějšími druhy živočichů, na které narazíte na vašich toulkách skrze vesmír. Vaším cílem také bude budovat vesmírné lodě a kolonizovat planety.

  • Původní cena: 39,99 € (9,99 €)
Témata: ,

Související články

Dnes nejčtenější