Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Je to horor zatial, ale davam tomu velku buducnost. Nastupili si e do rozbehnuteho vlaku (netflix, hbo go, atd..), ale inak to nebolo ani s iPhonom (nokia, eriskson..), iTunes,  music..peniaze na to maju, know-how tiez. Nevidim problem.

  Ty priklady jsou uplne mimo. Napr. iTunes nemel v podstate konkurenci a iPhone vzniknul v dobe, kdy vetsina lidi mela obycejnej telefon, jen par nadsencu neco s Wndows Mobile, Palm, Symbian. Penize na to mozna maji, ale to know how uz ne.

  Vůbec jsi to nepochopil Hansi.
  iPhone šel na trh, když už ve hře byli velcí hráči jako Nokia, atd. Takhle to bylo myšleno. Ano iPhone je špatný příklad z důvodu, že přišel na trh jako něco nového, měl přidanou hodnotu a byl revoluční oproti zbytku.

  Kdežto ATV+ šla také na trh proti hráčům jako netflix, hbo, hulu, atd., jenže už nemá tu přidanou hodnotu nebo není revoluční. Opominuli 4K a velké množství titulků.

  Řekl že nejlepší příklad je Apple music, ale bohužel se to i tak nedá srovnávat. Největší hráč je a byl prostě jen Spotify a hlavně tam je to s právy úplně jiné, než u filmů/seriálů.

  Já si myslím, že za 2-3 roky by ATV+ mohla být adekvátní náhradou v našich končinách za HBO. Tímto stylem se to Netflixu nikdy rovnat nebude, jelikož lidé budou preferovat kvantinu nad kvalitou.

  Petr: 4K opravdu neopomněli a množství titulků mají taky. Horší je to s množstvím titulu. :-)

  @Petr: to není o preference kvantity nad kvalitou, to je o preferenci velkého množství kvality (NF, HBO, D+) nad malým množstvím nekvality (ATV+), protože ATV+ v současné době nemá ani jeden opravdu výjimečný nebo výjímečně kvalitní pořad.

  @Radek: hloupost. Seriály má kvalitní, jen je jich málo. Na HBO a Netflixu že jich ale hodně kvalitních, to je pravda.

  @David Vůbec jsi mě nepochopil :) Píšu, že pokud opominu, že vše v ATV+ běží ve 4K a mají velký počet titulků, tak nepřináší nic navíc.

  Kdežto Zitasovo přirovnání s iPhonem je úplně něco jiného, kde Apple nabídl něco revolučního. Prostě ta přidaná hodnota.

  @Radek Je to preference kvantity. Ber to jako příklad jo. Dáš raději 150Kč za službu, která má 100 titulů, full hd, pouze anglický titulky. Nebo za službu s 5 tituly, 4k a titulky ve tvém jazyce? Myslíš, že všichni víme co si raději vybereš, pokud ti není 80 a nevíš co to angličtina je.

  @Petr: nic jsem špatně nepochopil. Jen ty jsi to napsal strašně špatně. Je velký rozdíl mezi opominuli a opominu-li… :-)

  @David Jelikož tu příspěvky ani nejdou upravovat, tak těžko doplním pomlčku. Každému z toho dojde, že by nedávalo smysl, že oni něco opominuli, když ostatní to nenabízí.

  @Petr nikomu pochopitelně nemůže dojít, jak jsi to myslel, když ostatní to samozřejmě nabízejí. Jen HBO nemá 4K. Takže jsem nic špatně nepochopil. :-)

  @Petr: no, za 100 titulů bez lokalizace ani za 5 titulů s lokalizací rozhodně nedám 150,- Kč měsíčně, a za ATV+ už teprve ne. Jediná šance pro ATV+ je, že se jeho součástí stane komplet celá knihovna ATV. Bez tohoto kroku nemají z dlouhodobého hlediska šanci, ono těch pár lidí, kteří jsou ochotni si s ohledem na aktuální nabídku ATV+ paušálně platit ATV+ to rozhodně nespasí.

  @Petr argumentačně těžce mimo. Kde předtím v diskusi zaznělo něco o službě, která má všechno ve 4K?Bylo tam jen to, že má 4K a titulky, ne že všechno. Navíc porovnávat Netfix nabízející už léta stovky výborných věcí, často i externích, s novinkou absolutně bez obsahu, hlavně že 4K, je fakt legrační. Titulky k osmi seriálům má Netfix taky, navíc zvětšuje katalog věcí s dabingem, dokonce má i titulky ke stovkám seriálů. ;-)

  @Radek Ještě že tam zmiňuji, že to je pouze příklad. Asi bych po tobě už chtěl moc, netřeba dále komentovat.

  @David Kde předtím v diskuzi zaznělo něco o počtu titulů?
  Pokud ti z „má 4k a titulky“ vychází, že je řeč o některých titulech, tak jsi mimo.

  Ale tady je vidět, že ty nic nechápeš a pokud to lidem nevysvětlíš, jak blbec, tak to nepochopí nikdy.

  Tak zkusíme to s tebou ještě jedno, ano? :)
  Zitta říkal(a), že apple nastoupil do roběhnutého vlako jako například iPhone a nokia, atd. Já napsal, že se tohle porovnávat nedá, jelikož iphone přišel na trh s něčím revolučním co ty lidé chtěli.

  A že když apple jde na trh s ATV+ proti netflixu, atd., tak to nikdy ze začátku nebude mít úspěch jak netflix, hbo, atd., protože nepřináší nic revolučního nebo něco co by lidé vermomocí chtěli. Že ATV+ nabízí navíc pouze titulky a 4K. Jestli ty z toho nepochopíš, že oni je mají u všech titulů oproti konkurenci není můj problém. Lidi z většiny 4K nezajímá a kvůli titulkům si službu platit nebudou.

  Pokud to stále nechápeš, tak tě lituji.

  Argumentovat, že netflix má k X titulům dabing nebo titulky jako ATV je úplně mimo. Pointa je taková, že jestli si na ATV pustím See nebo Servant, tak furt mám možnost 4K a cz titulků. Na Netflixu si musím vybírat.
  Hlavně se mi líbí vaše (ne)gramotnost, protože jsem nikde nenapsal, že ATV+ je lepší, než netflix nebo že doporučuji si ATV+ pořizovat na úkor ostatních služeb. Právě naopak.

  @Petr: ale to se pleteš, Petře, já pochopil vše, jen ty se neumíš inteligentně vyjadřovat a argumentuješ na úrovni desetiletýho vzteklýho, zamindrákovanýho dítěte. A ještě máš tak málo schopností porozumět psaný text, že někomu předhazuješ, jak tě někdo skoro obviňuje z toho, že hájíš ATV+.

  Nikde v diskusi nezaznělo nic o počtu titulů. ;;-) Nicméně ten počet je podstatný. Když v ulici funguje deset let zavedená pekárna s velkým výběrem pečiva a pak si tam otevře pekařství člověk, který nabízí jen jeden druh chleba, housek a rohlíků, tak prostě neuspěje. Což pochopí každý.

  Mmch: kdo má Netflix s českým rozhraním, má titulky nebo aspoň dabing úplně u všeho. ;-)

  @David Ne ty jsi nepochopil nic.
  Je hrozně vtipné, jak si protiřečíš, jak se ti hodí.
  Jednou tu argumentuješ, že nikdo přímo nezmínil jestli myslí všechny nebo určitý počet titulů a následně to využíváš dle svého. A následně tvrdíš, jak nerozumím psanému textu, když nikdo přímo netvrdil, že tu obhajuji Apple.

  Ano nikde v diskuzi nezaznělo nic o počtu titulů. To znamená, že přednost ATV+ je v tom, že každý titul je lokalizovaný oproti konkurenci.

  Tvůj příklad je úplně mimo. To přesně ukazuje kvantitu nad kvalitou.
  To je jako kdyby jsi řekl, že pokud máš zavedené značky jako Adidas, Nike, atd. a přijde na trh Under Armour, tak neuspěje, protože za začátku nabízí méně druhů oblečení.
  Dále by jsi do té své hloupé teorie musel připočítat jestli to základá někdo od nuly nebo značka která má úspěch jinde. Ano 9 značek z 10, které jdou od nuly neuspějou. Pokud máš firmu, která je úspěšná v jiném souvísejícím odvětví, tak je velká šance, že uspěje.

  Nebo mi chceš tvrdit, že pokud si otevře pekaství člověk, který je vyhlášený kvalitou, ale nabízí pouze jeden druh, tak neuspěje?

  Mmch: Pokud se přepnu do českého rozhraní, tak příjdu o 3/4 titulů. Je to sice krásná věc, ale furt to nemění nic na té pointě, která ti uniká.

  Jinak si jdi přečíst něco o argumentačních faulech, ať se můžeš ohánět něčím jiným, než zamindrákovaným dítětem.

  @Petr jak jsem už psal, jsi jak malý děcko, který za každou cenu musí ty druhé urážet a hlavně i za cenu absolutních nesmyslů má touhu vyhrát diskusi. Ale to se nemůže stát.

  Fakt je ten, že neumíš pořádně napsat svou myšlenku. Fakt je, že se zamotáváš do svých pseudoargumentů, fakt je, že máš mindráky z Netfixu. Fakt je, že tady moje komunikace s tebou končí, na rozdíl od tebe mám co dělat. Kdo bude chtít, přečte si, co jsi tady vyplodil za fanatičnosti a polituje tě. :-) Ahoj!

  @Petr: sorry, ale Apple není vyhlášený kvalitou, to se zásadně pleteš a zo toho potom plynou tvé sny a fantazie :-)

  A este jedna vec ma ohromne bavi.  tv 4K, plus QLED televizor, plus HomePod stereo ako zdroj zvuku, takze perfektny obraz, super zvuk a momentalne ficim na See, je to pre mna zazitok, kedze pri 3 detoch mam pramalo casu na sledovanie TV, takze ked si raz za cas tu chvilu najdem, velmi si to vychutnavam tuto suhru obrazu a zvuku. Pravda je samozrejme ze ten obsah je velmi, velmi biedny a cela rodina, tak ako to je deklarovane si urcite nepride na svoje.

  @Zitta66: spojovat QLED se slovy perfektní obraz je vtipný. QLED je nepoužitelný LCD paskvil.
  Jestli chceš opravdovou kvalitu, musíš jít do OLED.

  Osobní zkušenost. Právě. Ta mě přesvědčila o opaku. Qled je obyčejné ošklivé a předražené LCD.

  @Petr nikomu nemůže dojít, jak jsi to myslel, když ostatní to samozřejmě nabízejí. Jen HBO nemá 4K. Takže jsem nic špatně nepochopil. :-)

  Ty jsi taky odborník :
  QLED je zkratka anglického termínu „quantum dot light emitting diode“. Tedy diodu využívající kvantové body. To znamená, že televizory používají speciální vrstvu vysoce odolných kvantových teček, které slouží k vylepšení obrazové kvality. Tuto vrstvu navíc doplňují speciálními modrými LED světly. Díky této kombinaci vytvoří QLED TV to nejčistší možné bílé světlo, takže dosahují těch nejvyšších hodnot jasu ze všech televizorů na trhu. Také dokážou zobrazit tu nejbohatší paletu barev s více než miliardou odstínů – ve srovnání s pouhými miliony běžné LED televize – a poskytnou vám tak zážitek jako z prvotřídního kinosálu. Jen popcorn si musíte pořídit vlastní!

  @Lenyx78: a? Myslíš snad, že to nevím? na zimní sport dobrý, ale jinak je to LCD pasvil. Momentálně jedině OLED. Qled je jen ulhaný marketing, který přejímají jen hloupé ovce.

  Já to chtěl otestovat k produktu zdarma v CZ, ale po zadání udajů mi to řeklo, že nevlastním kreditní kartu (mám debetní) a smůla. Tak ať se nedivěj. Většina ne-USA má debitní karty.

  Také nevlastním kreditní kartu a neměl jsem problém se získáním Apple TV+ na rok zdarma. Prvně se poraďte s internetem či podporou Apple než začnete šířit FAKE NEWS.

  A este jeden totalny fail. Ked si chcem stiahnut nieco pre offline sledovanie do iPadu, jeden diel ma uplne v pohode 6-7Gb takze na nejaku seriu mozem v pohode zabudnut. Ziadna volba kvality alebo velkosti suboru tak ako u Netflix ale pekne natvrdo vsetko v 4K co je v pripade iPadu uplne zbytocne a zabera nehorazne zbytocne vela miesta.

  Jasně, ale iPad Pro nebo iPhone 11 mají snad 256, ne-li 512 gb místa… ne? Tak nevidím problém se stažením jedné nebo dvou sérií…

  Prosím? Ne automaticky, iPad Pro má v základu 64 GB, kvůlii předraženosti si vyšší varianty koupi jen málokdo.

  Mám Apple TV+ „zdarma“ ke studentskému účtu a nemohu si zadarmo stěžovat. Všechny tituly mě sice nezaujaly, ale už jsem shlédl See, Truth be told, Servant (ten stále nechápu) a viděl jsem první díl Little America. Má vyjít Mythic Quest, která mě zaujal.
  Ano je pravda, že třeba teď nemám na co koukat, jelikož See, Truth be told a Servant skončili a tohle se na ostatních platformách nestane, jelikož je tam nespočet titulů ze kterých může člověk vybírat.

  Největší vliv na to dle mého má naivita lidí, kteří očekávali, že dostanou i knihovnu filmů, které má Apple v apple tv.
  Vliv na to má, že se najde skupina lidí, kteří nechtějí koukat na filmy s titulkami a chtějí pouze dabované. Pak tu máme skupinu lidí, kteří již mají Netflix/HBO a nechce se jim platit za službu, která jim nabídne omezený výběr. A pak je tu v poslední řadě skupina, která se na to koukne zdarma někde na sledujserialy, atd. Beru to v českém rybníčku a ne globálně.

  Jinak si myslím, že jako služba je to dobrá a každý by si tam našel, alespoň 1 seriál/film který by ho momentálně zaujal. Dokonce i v aplikaci Apple TV je to lépe přizpůsobené, že je tam pod jedním okénkom vše co je v Apple tv+ a není v tom již takový bordel.

  Hlavně bych tuhle službu teď nesrovnával s Netflixem a HBO, jelikož to není relevantní.
  Argumenty „Cook to říkal sám“ si nechte. Je jasné, že nikdo o své vlastní službě/firmě neřekne, že ze začátku bude oproti konkurenci k hovnu.

  ja si zas myslim ze naivny bol apple ked chcel svojimi 5 serialmi pritiahnut 100 milionov uzivatelov, ci uz je to neflix, hbo alebo walt disney vsetci maju mrte vela filmov a serialov – tak preco by som mal platit za jablko ? mimo toho – som zvedavy kolko ludi za jablko TV plati, nehovoriac o tom ze ten kto si nekupil hardware tak za TV by mal platit 5 USD ? to asi teda nie..

  Ty jsi prostě mimo a neumíš číst :)

  Netflix, HBO jsou to pár měsíců, že ano? Probuď se vážně. Proto říkám, že tyhle platformy nejdou momentálně srovnávat s ATV+. Pokud vydržíme 2-3 roky, tak ATV+ bude úspěšnější, než nějaký HBO.

  Dále píšu, že pokud to takto povede Apple dále, tak nikdy Netflix nedoženě, protože Netflix zkupuje prakticky vše na trhu a lidé raději kvantitu, než kvalitu.

  Disney má „úspěch“ díky právům na na Marvelovky, Starwars, atd. Takže opět neporovnatelné, jelikož to nejsou úplné novinky.

  Příště se prosimtě nauč číst, než budeš na někoho reagovat.

  @Petr: sorry, ale argment o čekání 2-3 roky je opravdu k smíchu a poprskal jsem si monitor. A abys mohl ocenit kvalitu, musíš vědět, co je to nekvalita. Ano, 95 % dnes točených věcí je „nekvalita“, ale….. jak pro koho a jak kdy. Ale jen proto, že něco dělá Apple nelze říci, že je to kvalitní. A to ty tady celou dobu opakuješ. Neber lidem názor, že aktuální stav ATV+ je tristní a věci v něm obsažené nejsou nic moc. O kvalitě se teda rozhodně mluvit nedá. Ona totiž kvalita filmu není jen o 4K, HD zvuku atd., především je to o námětu a jeho zpracování. A věř, že spousta kvalitních věcí je natočena v PAL rozlišení a analogový mono zvukový pás. Možná to nechápeš, ale prostě je to tak. :-)

  @Radek já zase prskám z tvé (ne)gramotnosti již výše.
  Naštěstí, když netflix začal se streamovaním, tak měl vše dokonalé a nebyl vůbec k smíchu s těma poplatkama za 1 film měsíčně, ale to už bych chtěl moc historie po tobě, viď? :)

  Ty nerozeznáváš kvalitu jako takovou. Ty pouze rozeznáváš kvalitu dle tvého v kusu.
  Je rozdíl mít film v dobré kvalitě, s dobrým zvukem, dobrým námětem, atd., který se zrovna tobě netrefí do v kusu a budeš tvrdit jaká je to sračka. Oproti tomu mít nějaký odpad, který není kvalitní po žádné stránce. A že jich na netflixu takových je. Určitě je takový odpad je Ghostwritter i na ATV+.

  Nikomu neberu nějaký názor. Je mi úplně jedno jestli se někomu seriálý na ATV+ líbí nebo nelíbí. Ať si pořídí kdo chce co chce. Je ale rozdíl říkát, že je něco na hovno, protože se to nelíbí mě a nebo protože je to nahovno zpracovaný, nahovno námět, atd. Pochop to.

  @Radek já zase prskám z tvé (ne)gramotnosti již výše.
  Naštěstí, když netflix začal se streamovaním, tak měl vše dokonalé a nebyl vůbec k smíchu s těma poplatkama za 1 film měsíčně, ale to už bych chtěl moc historie po tobě, viď? :)

  Ty nerozeznáváš kvalitu jako takovou. Ty pouze rozeznáváš kvalitu dle tvého v kusu.
  Je rozdíl mít film v dobré kvalitě, s dobrým zvukem, dobrým námětem, atd., který se zrovna tobě netrefí do v kusu a budeš tvrdit jaká je to sračka. Oproti tomu mít nějaký odpad, který není kvalitní po žádné stránce. A že jich na netflixu takových je. Určitě je takový odpad jako Ghostwritter je i na ATV+.

  Nikomu neberu nějaký názor. Je mi úplně jedno jestli se někomu seriály na ATV+ líbí nebo nelíbí. Ať si pořídí kdo chce co chce. Je ale rozdíl říkát, že je něco na hovno, protože se to nelíbí mně a nebo protože je to nahovno zpracovaný, nahovno námět, atd. Pochop to.

  Řekni mi jedinou špatnou věc na ATV+, když nebudeme brát v potaz počet titulů? Myslím kvalitou zpracování samotných titulů. Vsadím se, že nic nevyjmenuješ. Pokud se budeme bavit jako celek, tak aplikace by mohla být lepší, mohlo by tam být více titulů. To ano, ale jinak je to kvalitní služba, když to vezmeme z pohledu titulů jako takových..

  A ne neopakuji, že to co děla Apple je kvalitní. Ale to bys musel umět číst, protože jasně i zde zmiňuji, že se momentálně i v budoucnu vyplatí netflix. Pouze, že za 2-3 roky bude ATV+ před hbo. Jestli ti z tohoto vychází, že tvrdím, jak je apple nejlepší, tak to vysvětluje tvojí negramotnost.

  @Petr: Pořád se opakuješ. Ano, „kvalita“ je relativní, a tvoje kvalita je jiná než moje kvalita, tak tady nikomu ncpi, jak má ATV+ kvalitní obsah, když to není pravda. A fakt neznám nikoho, kdo by ze současného stavu ATV+ byl spokojený nebo dokonce nadšený, byl ochotný za to platit a současně nepracoval pro Apple.

  „služba zkrátka nesplnila ani za mák to, co od ní uživatelé slibovali.“
  pěknej blábol.
  Dočkejte času. Já jsem spokojen i když zrovna See už mě moc nebaví, ale mě nebavila ani Hot. All for making je o dost zajímavější stejně jako Little AMERICA a další.

  Ale ta služba skutečně nesplnila ani za mák očekávání uživatelů. Čekat netřeba. U tak velké filmy zprovoznit takový nedodělek je ostuda.

  Osobne mi tedy vadi spise fakt, ze obsah, ktery neni z tvorby Apple je zpoplatneny. Coz moc nechapu. Zapltim za sluzbu a pak musim jeste “kazdy” film koupit? U HBO se plati pouze za sluzbu a veskery obsah je pak mozne sledovat bez nutnosti dalsich plateb.

  Protože ty si platíš za Apple TV+ a ne za knihovnu Applu, co na tom nechápeš? U HBO si platíš za HBO GO, která obsahuje filmy i serály.

  Prostě porovnáváš úplný nesmysly. Ono kdyby si měl trošku rozumu, tak ti dojde, že by Apple nemohl dávat novým zařízením rok zdarma, kdyby tam byla zahrnuta celá knihovna, protože ty práva musí někdo zaplatit. Takto Apple tratí pouze na vlastní tvorbě a nemusí nic platit ostatním..

  Tvoje logika s HBO je asi taková, jako kdybych já si koupil HBO balíček třeba na Skylinku a stěžoval si, že tam nemám filmotéku a přístup k HBO GO, když si vlastně platím za něco jiného.

  nejako pokulhava logika nie ? mna nezaujima co je na pozadi apple chapes tomu (netflix, hbo tiez predsa platia licencie inym firmam) ? Mna zaujima to co dostanem za mesacny poplatok – je to jednoduche, vsetky sluzby stoja do 10 € – v HBO dostanem vlastnu aj cudziu produkciu, NETFLIX takisto vlastnu aj cudziu produkciu, v apple TV dostanes h*vno…ja ako spotrebitel a platitel sa divam na to co dostanem ako protihodnotu k mojim 10 €, clanok chcel poukazat na to, ze aj napriek tomu ze ATV je zdarma pre vela ludi tak o to nema nikto zaujem. To ty tu riesis ze sa to neda porovnavat, ja tvrdim ze ak chcel apple vstupit na trh kde uz existuje hbo/netflix tak mal spristupnit filmy a serialy ktore uz ma, uplne jednoduche nie ? :D

  Logicky to říkáš dobře, ale pravdou je, že HBO, NF vychází zatím poměř cena/obsah prostě zajímavěji, sice bez ohledu na kvalitu, kde hlavně NF obsahuje spoustu odpadu a některé serialy jsou k smíchu (třeba Jiný život je fakt ubohost). Přesto je to pořád lepší volba.

  Enko meleš úplné nesmysly. On si stěžuje, že očekával že v tom bude zahrnuta i knihovna Applu. Jenže je tam jasně řečeno za co platíš. Asi jako můj příklad s HBO a HBO GO.

  A ano říkám, že to nelze porovnávat, protože to tak je. Všichni jste zaslepený nějakým netflixem a hbo co tu jsou roky a zkupují kde co. Na netflixu máš bambilión titulů, ale na 90% se v životě nekoukneš, protože je to odpad. Tvé tvrzení je přesně co píšu. Raději kvantitu, než kvalitu.

  Apple vstoupil na trh a dělá to jinak, než ostatní. Jednoduché ne?

  A že Netflix a HBO platí za licence. Ano platí, ale přestaň být negramot. Píšu, že kdyby tam byla zahrnuta knihovna applu, tak si nemůžou dovolit dát ATV+ na rok zdarma k novým zařízením, protože by někdo ty licence musel platit. Už to pochopíš nebo je to na tebe moc složité?

  Takže pro analfabeta jako jsi ty. Ano ATV+ pro lidi, kteří zvažují placení nějaké streamovací služby se nevyplatí, protože tu je Netflix. Ale pokud to Apple bude chtít dělat stejným stylem, tak se to nevyplatí ani za 2 nebo 5 let.
  Pro lidi kteří se nebudou chtít prodírat 90% sraček na netflixu, tak za 2-3 roky služba jako ATV+ bude vyhovující.

  Jinak článek nechtěl poukázat na nic, protože jsi líný negramot co si nechce ani nic zjišťovat. Článek je pouze převzatý a i ten originál je o ničem výpovídající. Žádný graf, žádný důkaz. Analyzoval ho člověk, který již dříve předpovídal pád akcií applu. A jaká je realita? No vše ti tu vypisovat nebudu. Dej si trošku práce ty a nevěř každému hovno na internetu.

  @Pete: jeden extrém je mít tisíce titulů často pochybné kvality (na Netfixu je s titulky cca 1200 filmů a seriálů, čtvrtina je výborná, čtvrtina na oddech, zbytek odpad), druhý zkazit si pověst uznávané firmy vydáním nepoužitelné služby s pěti seriály. Co bude za pár let, nikoho nezajímá. Dnes je to paskvil. Zadarmo na rok to taky dali jen proto, že vědí, že mají ostudu, že nic nenabízejí, že moc normálních lidí by za to dnes neplatilo.

  Zkazili si jméno jako s Apple music, který šlo proti spotify a bylo ze začátku odpad. Jako vstoupit naivně na trh s chytrými hodinkami s myšlenkou, že si je vůbec bude chtít někdo koupit na úkor klasiky. Jako odstranit jack, atd. Takovéto předpovědi jsou nejlepší, aneb jak odsoudit něco ihned :)
  Zadarmo na rok to dali z důvodu, že je to pouze jejich tvorba a nikomu nemusíš platit licenční poplatky.
  Proč Apple arcade, která není ani tak úspěšná, taky není na rok zdarma? :D Čím to asi bude? Že by museli platit vývojáře? Hmm

  Jinak podle tvojí logiky, pokud firma přijde na trh s něčím co už je zavedené a ze začátku to nepřekoná ve všech aspektech konkurenci, tak je určena k zániku, zkažení si pověsti, atd. :D To by pak většina firem už neexistovala.

  Chápu tvé zmatení, může si za to Apple sám těmi názvy a tím, že do aplikace Apple TV kromě filmů z iTunes k nákupu a zapůjčení míchá i zcela nesouvisející a samostatnou službu Apple TV+.

  I tak jsi ale mohl pět vteřin googlovat a rozdíl bys pochopil. :-)

  To Petr: zrovna Arcade by na rok být nemohl zdarma, hry Applu nepatří a vývojářům platí i za úspěch her ve službě. Apple dál rok zdarma opravdu jen kvůli nedostatkům v nabídce. Tohle přece nemůže zpoplatňovat

  A je jasné, že budou přicházet nové služby na zavedený trh, ale kdyby Apple Music na začátku přišel s dvaceti písničkami proti milionům na Spotify, tak dnes už neexistuje. V tom je ten rozdíl.

  Platit mesacne za apple tv+ ok, platit za kvalitny film ako ty pises ok, ak si to poratas ze si chces pozriet 2 filmy tyzdenne, vyjde ta to na slusny balik penazi. Ak si zaplatis NF a mas tam 1200 filmov, pricom 1000 je odpad, stale tu mas lepsi pomer ceny a vykonu… nemam ani NF ani ATV, len stroho konstatujem ;-)

  Tak můj problém s Apple TV+ je jiný – nemám to kde sledovat! Na mobilu nebo tabletu? To určitě ne. No a na aplikaci Apple TV v televizi (v mém případě Android) čekám (v UWP pro Xbox samozřejmě ani nedoufám).

  Já bych už bez krabičky Apple TV nedal ani ránu. Hlavně to ovládání je fantastický, ale vyjma konzole už nepřepínám na žádné jiné zařízení.

  Apple TV by pro mě byla jen další zbytečná krabička. Nemít Xbox, asi proč ne, ale takto pro mě nemá smysl.

  Alfa a omega je obsah – ten co do množství je tristní za stejné/podobné peníze Netflix versus HBO => nulový důvod
  Většina čekala za poplatek knihovnu filmu free a ono ne – raději čekají kdo si koupi JEDEN film za 10-20$ —
  Mám to free ale nebyl důvod aktivovat ….

  Pouzivam jako sluzbu zdarma k novemu produktu a musim rict, ze aktualne uplne v pohode. Videl jsem cele For all mankind a TMS, par dilu See… kvalitu obsahu nabizi slusnou, az se sluzba naplni dalsim originalnim obsahem a licencovanymi tituly, bude OK za ni i neco platit. Ted je zdarma a neni na co si stezovat. Ale kdo bude nadavat na kvalitni obsah zdarma…tak proste bude.

  Nedivím se, že Apple TV nejede. Když jsem viděl předem vychvalovaný „exkluzivně vytvořený“ seriál See měl jsem po celou dobu seriálu hubu dokořan. Takové blbosti fakt ne i zadarmo drahý. Ještě oni by měl platit, že se na to musíme dívat a trpět. Peníze měli věnovat na boj s klimatem a ne protočit v takové ultra kokotině.

  Takže Apple TV+ není úspěšná, protože se na ni valí odevšad kritika? Není to spíš tím, že kritika se na Apple tak nějak valí úplně odevšad a na všechno, protože je to prostě Apple? Takže i kdyby ta služba byla skvělá, tak lidi by si prostě našli něco, za co kritizovat? Spadla mi někdy jejich aplikace? Ne. Musím se do ní pořád přihlašovat a nebo ji pořád instalovat znovu jako u HBOGO? Ne. Když ji hodím do multitaskingu a pak chci za dva dny v něčem pokračova, tak ji musím nejdřív vypnout, protože se zasekne jako Netflix? Ne. Ale obsahu je málo, tak to budeme raději kritizovat. Ne já mám nápad, raději si rto stáhneme, jak to my češi pokrytecky děláme. Proč to mít legálně, i když je to momentálně pro spoustu lidí zdarma že? Včera mi kamarád vysvětloval, že tyhle služby neplatí, protože tam nejsou starý Star Treky. To sou takový kecy tohle. Fakt debilní česká povaha. Nic jinýho.

  no môj názor mám apple tv+ ako bonus na rok zdarma čo je super ale otvorene určite by som si ju nepreplatil v tom stave ako je dnes , keď skonči obdobie zdarma a pôjde to týmto tempom pridávania obsahu budem veľmi váhať čo si preplatiť , t.j chleba sa bude lámať cca za rok a vtedy sa ukáže , trh je nemilosrdný ak bude aj po roku dvoch apple tv+ v červených číslach akcionári ju dotovať nebudú aj keď apple by nato kapitál mal

  Myslím, že rozhodně moc dobře ví co dělají. A ano pokud to budete okamžitě srovnávat s Netflixem, tak samozřejmě že tam není obsah. Ale ten obsah tam není zatím… Kde byl asi Netflix když začínal.

Vložte vlastní komentář

celý text