Zavřít reklamu

Apple chystá na letošní rok další malé zemětřesení v barevných variantách Pro řady iPhonů 12. Léty prověřené odstíny ve formě vesmírně šedé, bílé a zlaté sice v nabídce ponechá, s půlnočně zelenou však již pro letošní řadu nepočítá. Místo ní hodlá tentokrát použít námořnickou modř. 

Půlnočně zelené iPhony 11 Pro se staly prakticky ihned po spuštění prodejů nedostatkovým zbožím, jelikož o ně měli jablíčkáři po celém světě obrovský zájem. Ten trval dlouhé měsíce a začal pozvolna opadat až před Vánoci, kdy se dodávky půlnočně zelených modelů dostaly do normálu. Apple se však podle zdrojů leakera Maxe Weinbacha z XDA Developers a youtubera EverythingApplePro rozhodl i přesto se zelenou rozloučit a pro letošek jí nahradit tmavě modrou, kterou má nazývat námořnická modř. Tím tak víceméně dodrží své pravidlo říkající, že téměř každý rok dorazí na pulty obchodů iPhone v barvě, kterou předtím žádné jiné modely nenabízely. 

Jelikož slyšíme dnes o nové barevné variantě iPhonu 12 Pro poprvé, nelze se 100% jistotou říci, že skutečně dorazí. Nicméně zdroje výše zmíněné dvojice se v minulosti ukázaly jako velmi přesné a tak bychom se nebáli tento únik označit za jeden z nejdůvěryhodnějších, které jsme v posledních týdnech mohli vidět. Na jeho potvrzení či vyvrácení si nicméně budeme muset počkat minimálně dalších pár hodin, ve kterých by jej mohly okomentovat i další zdroje v čele s analytikem Ming-Chi Kuem. 

Související články

Dnes nejčtenější

.