Zavřít reklamu

Ve včerejších večerních hodinách Apple vydal aktualizace svých nejnovějších operačních systémů. Mezi ně patří samozřejmě i iOS a iPadOS, které byly aktualizovány na verzi 13.3. Kromě toho, že se v této verzi nachází hned několik vylepšení a opravy chyb, tak se mnoho z nás konečně dočkalo také možnosti pro kompletní odstranění samolepek Memoji z klávesnice. Ano, to je přesně ten prvek na pravé straně klávesnice, ze kterého většina z vás dost možná šílela. I když jste tuto kategorii mohli „odsunout“ na stranu, tak se čas od času objevila znovu a dokázala pěkně znepříjemnit práci s klasickými emoji v klávesnici. Jak tedy můžete samolepky Memoji v iOS 13.3 a iPadOS 13.3 z klávesnice kompletně odstranit?

Jak z klávesnice iPhonu odstranit samolepky Memoji

Pokud chcete na vašem iPhonu či iPadu ostranit samolepky Memoji z klávesnice, tak je nejdříve samozřejmě nutné, abyste měli provedenou aktualizaci na iOS 13.3, respektive iPadOS 13.3. Jakmile budete tuto podmínku splňovat, tak se přesuňte do nativní aplikace Nastavení. Zde rozklikněte záložku s názvem Obecné a sjeďte o něco níže, dokud nenarazíte na kolonku Klávesnice – tu rozklepněte. V této sekci stačí sjet na samotný spodek možností a pomocí přepínače deaktivovat poslední možnost pod nadpisem Emotikony, která nese název Nálepky s emoji. Poté už se otravná kategorie s nálepkami Memoji v klávesnici zobrazovat nebude.

Kromě toho se tedy v iOS a iPadOS 13.3 nachází vylepšení v aplikaci Čas u obrazovky společně s vylepšeními v aplikaci Akcie. Mezi jedno z perfektních vylepšení patří také možnost nechat si při zkracování videa v aplikaci Fotky vytvořit úplně nový klip, čímž nedojde k úpravě toho původního. Nechybí také oprava dalších chyb a bugů, se kterými jste se mohli setkat ve starších verzích iOS 13.3. Vypadá to, že Apple v rámci této aktualizace opravil mnoho různých nedostatků a věcí, na které si uživatelé stěžovali již delší dobu. Jen tak dál!

Související články

Dnes nejčtenější

.