Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Zkouknul jsem pár dílu The Morning Show, See, Last Man Standing.
  Jediný co mě zaujalo bylo See u kterého jsem vydržel do dnes.
  A včera po zhlédnutí 2 dílu Truth be told musím říct, že to je super a baví mě to více, než treba See. Takže bych to všem doporučil.

  The Morning Show je výborný seriál. Jen né každej má na něj intelekt ..

  To mluvíš o sobě? :) Jakože někomu nesedne seriál, tak je hloupý? :D V tom případě ty jsi hlupák roku, když se ti líbí pouze TMS :)
  Nehledě na to, že jsem nikde nepsal, že je to sračka. Pouze že mě nechytl natolik, abych se těšil na pátek a každý nový díl. Ale to hlupákům nevysvětlíš, viď? :)

  Bylo to myšleno tak, že každá sociální skupina preferuje určitý typ obsahu – např. je prokázáno, že sociálně slabší sledují sitcomy.
  Co se týče TMS, tak to je sofistikovaný pořad s hlubší tématikou a je doceněn jinou klientelou než jsou inteligentni tvého ražení.

  Ale tak hlavně, že sis odpověděl.. 😉

  By mě zajímalo z jakých studií vycházíš :D Si jen spíš potřebuješ něco obhajovat, že „jsi něco víc“, než ostatní :D

  By mě zajímala ta hlubší tématika v TMS. Za první 3 díly jsem jí tam nenašel.
  Pak by mě zajímala ta prvoplánovost v Truth be told, který určitě nebude oceněn inteligentama jako jsi ty.

  Já zase chápu proč se ti tak líbí TMS. Rádoby feministický seriál, který se snaží zalíbit dnešní přehnané době. Inteligence k pochopení děje moc nepotřebuješ, jelikož už během prvních dvou dílu pochopíš o co jde a jaký bude děj. V tomto případě chápu tvé škatulkování lidí do skupin, dle toho na co koukají. Hraješ si na něco víc, aby jsi všem ukázal jaký jsi kabrňák, přičemž je to přesně opačně, asi jsi to pochytil ze seriálu TMS.
  Ale dle všech tvých komentářů co jsem od tebe četl, ne nemyslím dnes zde, tak pak chápu tvé pojetí okolí. Zamindrákovaný blbeček s apple klapkamy na očích :) A to ti řikám jako někdo, kdo není androidí blbeček :) Raději ani neodpovídej, jelikož číst ty rádoby inteligentní řeči nelze vydržet.

  Mně se zatím moc líbí seriál Servant. Je suprovej hlavně svoji napjatou atmosférou. SEE je taky dobré ale trochu z toho cítím, že to bylo uděláno narychlo (samozřejmě je to jen můj názor).

Vložte vlastní komentář

celý text