Zavřít reklamu

S prosbou o pomoc se na nás obrátilo komunitního uměleckého studia Pavel Vlček, jehož základnu tvoří nevidomí umělci. To nyní potřebuje zakoupit nový iPad, aby bylo pro mnohé umělce ještě přívětivější pro jejich tvorbu. A protože se nám zdá tato myšlenka velmi dobrá, rádi ji rozšíříme i mezi vás. Kompletní vzkaz od Studia hudby a audia Pavel Vlček si můžete přečíst níže. Naleznete v ní i informace týkající se transparentního účtu, na který lze přispět libovolnou částkou. Všem, kteří této zprávě věnují svůj čas, předem děkujeme.

Milí fanoušci našeho komunitního studia,

na základě doporučení několika nadací si dovolujeme oslovit širokou veřejnost s prosbou o pomoc. Do našeho studia hendikepovaných umělců potřebujeme zakoupit iPad, konkrétně iPad pro 12,9 palců, model 2018 64 Gb. Proč zrovna 12,9 palců? Jeho veliká plocha nám umožní i mimo prostory studia co nejefektivněji pracovat na rozpracovaných projektech, včetně hry na virtuální klaviaturu v aplikaci GarageBand a efektivně pracovat s aplikací Logic Remote. Navíc se software Ferrite, který jsme zakoupili může být iPad použit jako komplexní mixážní pult na cesty. Pomozte nám prosím získat tento iPad zasláním libovolné částky na náš transparentní účet 2701261173 / 2010 – do poznámky prosím uveďte “studio iPad” bez uvozovek. Všem dárcům děkujeme. Kdo přispěje a napíše na pvlcek@studio-ha.cz že tak učinil, obdrží od nás, jako poděkování dárek. iPad obsahuje vestavěnou čtečku obrazovky pro nevidomé Voice Over. Ta umožňuje nevidomým ovládat iPad pomocí speciálních gest. Umožňuje také připojení nejrůznějšího příslušenství, od klávesnice až po klaviaturu či zvukovou kartu.

V případě, že částka na našem transparentním účtu přesáhne cenu základního modelu, bude použita na nákup modelu s většími parametry, větší paměť ram a větší úložiště, případně na příslušenství k co možná nejefektivnějšímu využití.

Související články

Dnes nejčtenější