Zavřít reklamu

Společně s představením nového 16″ MacBooku Pro došlo také k uvolnění nových produktů z oblasti doplňku, které Apple umístil na svůj online obchod. Kromě koženého obalu na nový MacBook a nové, extrémně výkonné 96W nabíječky, jablečná společnost nezapomněla také na své nejnovější iPhony a Apple Watch. Pojďme se společně v tomto článku podívat na to, jaké nové doplňky si pro iPhony 11, 11 Pro (Max) a Apple Watch můžete zakoupit.

Nové doplňky pro iPhone 11 Pro (Max)

V případě vlajkových lodí od Applu v oblasti mobilních telefonů jsme se dočkali představení nových barevných variant silikonových krytů. Konkrétně se jedná o dvě nová zbarvení – první z nich nese název tmavě fuchsiový (pro může jednoduše řečeno červeno-fialový), druhý z nich poté berylově zelený (opět speciálně pro muže – pastelově světle zelený). Cena těchto krytů zůstává i nadále stejná, tedy 1.090 korun. V případě iPhonů 11 Pro (Max) jsme se žádných dalších novinek nedočkali.

Nové doplňky pro Apple Watch

Pokud se podíváme na nabídku doplňku k Apple Watch, tak zjistíme, že si pro nás Apple připravil nové řemínky k Apple Watch – a to jak silikonové, tak nylonové. V případě těch silikonových jsou k dispozici čtyři nová zbarvení. Stejně, jako v případě krytů pro iPhone 11 Pro (Max), tak i v případě řemínků jsme se dočkali dvou totožných barev, tedy tmavě fuchsiové a berylově zelené. K nim se poté přidalo ještě zbarvení khaki. Na poli nylonových řemínků je nově k dispozici jediný nový řemínek, a to z edice (PRODUCT)RED.

Nové doplňky pro iPhone 11

Pokud jste doufali, že se iPhone 11 dočká nových barevných silikonových krytů, tak vás musím zklamat. K dispozici jsou i nadále kryty pouze v černé a bílé barvě. Příjemně barevné kryty jsou však v online obchodě Applu k dispozici v podobě OtterBox Figura + Pop Series. Jedná se o kryty, které mají na svých zádech držáček pro lepší uchopení zařízení. Tyto kryty jsou k dispozici v růžové, oranžové, černé a fialové barvě.

Související články

Dnes nejčtenější