Zavřít reklamu

Minulý týden v pátek jsme se dočkali oficiálního vydání Apple TV+ pro širokou veřejnost. Se startem jsme se dočkali hned 8 pořadů, kdy si alespoň některé z nich oblíbili lidé po celém světě. Bohužel,  pro některé možná Apple TV+ obrovským zklamáním – v rámci předplatného totiž získáte přístup pouze k titulům Apple Originals. To znamená, že ostatní filmy si stále budete muset zakoupit anebo vypůjčit za plnou cenu. Zdali tedy Apple TV+ využijete jen kvůli (prozatím) osmi pořadům je už jen čistě na vás. Pojďme se ale v tomto článku zaměřit na momentálně dostupné pořady a řekněme si o čem jsou, kolik budou mít dílů a popřípadě kdy se dalších dílů dočkáme.

For All Mankind

Tento seriál patří v rámci Apple TV+ mezi jeden z velmi oblíbených. Zkrátka a jednoduše se v tomto seriálu dostaneme do situace, kdy vesmírný program nikdy neskončil a Amerika stále se zbytkem světa soupeří v různých vesmírných prvenstvích. Děj se odehrává v „alternativním světě“ v letech 1969 – 1974. V tomto seriálu se můžete těšit například na Joela Kinnamana, Michaela Dormana nebo Sarah Jones. První tři díly tohoto seriálu byly vydány již 1. listopadu společně se spuštěním Apple TV+, další epizoda bude vycházet každý týden v pátek až do 20. prosince, kdy je naplánovaná poslední, desátá epizoda tohoto seriálu. K dispozici by později měla být také druhá série.

for all mankind
Zdroj: Apple.com

See

Opět jeden ze seriálů, které se těší veliké oblibě. Svou tematikou se může líbit především příznivcům Game of Thrones. Svět je v budoucnu postižen virem, který způsobuje, že lidé nevidí. Tohle se ale změní narozením dvojčat, které posvátnou schopnost vidět opět získávají. V See si hlavní roli střihne Jason Momoa a Alfre Woodard. I v tomto případě už 1. listopadu vyšly první tři epizody. Dohromady bude mít See osm dílů a každý nový bude vycházet každý týden v pátek, a to až do 6. prosince. Už nyní je však jisté, že bude následovat druhá série.

see
Zdroj: Apple.com

Dickinson

Seriál Dickinson sleduje osud mladé umělkyně Emily Dickinson a její život v 19. století, zatímco se snaží rebelovat proti společenským konvencím a své vlastní rodině. Příběh sice naznačuje, že by mohlo jít o drama nebo thriller, ale první série se má podle všeho ubírat výhradně komediálním směrem. V tomto případě jsme se dočkali desíti prvních epizod, tedy celé první série, již 1. listopadu. I v případě Dickinson bychom se však měli dočkat další série.

dickinson
Zdroj: Apple.com

The Morning Show

Když Američané ráno vstávají, často si k tomu pustí ranní zprávy. Na první pohled vše vypadá krásně, ale ve finále to zase tak růžové není. Seriál The Morning Show upřímně vypráví o zákulisí ranních zpráv a nebere si servítky. Hlavní roli zde má proslulá Jennifer Aniston, dále také Steve Carell či Reese Witherspoon. První tři epizody The Morning Show jsou k dispozici již od 1. listopadu, dohromady jich bude deset. Každý nový díl bude vycházet každý týden v pátek, a to až do 20. prosince. Druhé série bychom se měli dočkat i v tomto případě.

the morning show
Zdroj: Apple.com

Ghostwriter

Seriál Ghostwriter, česky Tajemný pisatel, je určen především mladším divákům. V hlavní roli jsou čtyři děti, které se společně snaží vyřešit vzrušující záhadu z knihkupectví, ve kterém se objevil duch. V tomto seriálu hrají Isaac Arellanes, Amadi Chapata, Hannah Levinson a další. Momentálně jsou k dispozici tři epizody, které jsou rozkouskované dohromady do sedmi částí. Další epizody se budou taktéž objevovat na týdenní bázi v pátek. Dohromady bychom se měli dočkat 26 epizod.

ghost writer
Zdroj: Apple.com

Helpsters

Další ze seriálů, který je určený mladším divákům, je Helpsters. V tomto seriálu budou postavičky učit děti naprosto vše, co mohou potřebovat v klasickém životě. Helpsters v čele s Codym je určen opravdu těm nejmladším, kteří se zde naučí například naplánovat oslavu, šplhat po horách, či kouzelnické triky. K dispozici je momentálně celá první série o šesti dílech. Zatím není jisté, zdali se dočkáme dalších sérií.

helpsters
Zdroj: Apple.com

Snoopy in Space

Poslední z řady seriálu pro mladší diváky je Snoopy in Space, česky Snoopy ve Vesmíru. Tento malý pejsek se jednoho dne rozhodl, že se stanete astronautem, a to se mu také podařilo. Snoopy se společně se svými kamarády vydává do Mezinárodní vesmírné stanice, odkud později putuje na Měsíc a ještě dál. Momentálně je k dispozici již 12 epizod tohoto seriálu v rámci první série. Prozatím se neví, zdali se dočkáme dalších sérií.

snoopy in space
Zdroj: Apple.com

The Elephant Queen

The Elephant Queen, česky Sloní královna, je první a prozatím jediný film, který je v rámci Apple TV+ dostupný. Pojednává o Atheně, která je vůdkyní sloní rodiny, která musí převést své stádo skrze nehostinnou Afriku.

the elephant queen
Zdroj: Apple.com

Další pořady

Apple se nechal slyšet, že nové pořady a filmy bude do Apple TV+ dodávat každý měsíc. Momentálně tedy sice máme k dispozici pouhých osm titulů, je však ale na 100% jasné, že se tento počet během několika měsíců několikanásobně zvětší. Už nyní víme, že 28. listopadu se můžeme těšit na nový pořad Servant. Očekávaný seriál Truth Be Told poté přijde již 8. prosince a později se dočkáme filmu Hala. Apple TV+ je k dispozici za 139 korun měsíčně pro celou rodinu. Můžete využít týdenní zkušební doby zdarma. Pokud jste si zakoupili nové jablečné zařízení, tak máte nárok na celý rok Apple TV+ naprosto zdarma.

Témata:

Související články

Dnes nejčtenější