Zavřít reklamu

Minulý týden v pátek jsme se dočkali oficiálního vydání Apple TV+ pro širokou veřejnost. Se startem jsme se dočkali hned 8 pořadů, kdy si alespoň některé z nich oblíbili lidé po celém světě. Bohužel,  pro některé možná Apple TV+ obrovským zklamáním – v rámci předplatného totiž získáte přístup pouze k titulům Apple Originals. To znamená, že ostatní filmy si stále budete muset zakoupit anebo vypůjčit za plnou cenu. Zdali tedy Apple TV+ využijete jen kvůli (prozatím) osmi pořadům je už jen čistě na vás. Pojďme se ale v tomto článku zaměřit na momentálně dostupné pořady a řekněme si o čem jsou, kolik budou mít dílů a popřípadě kdy se dalších dílů dočkáme.

For All Mankind

Tento seriál patří v rámci Apple TV+ mezi jeden z velmi oblíbených. Zkrátka a jednoduše se v tomto seriálu dostaneme do situace, kdy vesmírný program nikdy neskončil a Amerika stále se zbytkem světa soupeří v různých vesmírných prvenstvích. Děj se odehrává v „alternativním světě“ v letech 1969 – 1974. V tomto seriálu se můžete těšit například na Joela Kinnamana, Michaela Dormana nebo Sarah Jones. První tři díly tohoto seriálu byly vydány již 1. listopadu společně se spuštěním Apple TV+, další epizoda bude vycházet každý týden v pátek až do 20. prosince, kdy je naplánovaná poslední, desátá epizoda tohoto seriálu. K dispozici by později měla být také druhá série.

for all mankind

See

Opět jeden ze seriálů, které se těší veliké oblibě. Svou tematikou se může líbit především příznivcům Game of Thrones. Svět je v budoucnu postižen virem, který způsobuje, že lidé nevidí. Tohle se ale změní narozením dvojčat, které posvátnou schopnost vidět opět získávají. V See si hlavní roli střihne Jason Momoa a Alfre Woodard. I v tomto případě už 1. listopadu vyšly první tři epizody. Dohromady bude mít See osm dílů a každý nový bude vycházet každý týden v pátek, a to až do 6. prosince. Už nyní je však jisté, že bude následovat druhá série.

see

Dickinson

Seriál Dickinson sleduje osud mladé umělkyně Emily Dickinson a její život v 19. století, zatímco se snaží rebelovat proti společenským konvencím a své vlastní rodině. Příběh sice naznačuje, že by mohlo jít o drama nebo thriller, ale první série se má podle všeho ubírat výhradně komediálním směrem. V tomto případě jsme se dočkali desíti prvních epizod, tedy celé první série, již 1. listopadu. I v případě Dickinson bychom se však měli dočkat další série.

dickinson

The Morning Show

Když Američané ráno vstávají, často si k tomu pustí ranní zprávy. Na první pohled vše vypadá krásně, ale ve finále to zase tak růžové není. Seriál The Morning Show upřímně vypráví o zákulisí ranních zpráv a nebere si servítky. Hlavní roli zde má proslulá Jennifer Aniston, dále také Steve Carell či Reese Witherspoon. První tři epizody The Morning Show jsou k dispozici již od 1. listopadu, dohromady jich bude deset. Každý nový díl bude vycházet každý týden v pátek, a to až do 20. prosince. Druhé série bychom se měli dočkat i v tomto případě.

the morning show

Ghostwriter

Seriál Ghostwriter, česky Tajemný pisatel, je určen především mladším divákům. V hlavní roli jsou čtyři děti, které se společně snaží vyřešit vzrušující záhadu z knihkupectví, ve kterém se objevil duch. V tomto seriálu hrají Isaac Arellanes, Amadi Chapata, Hannah Levinson a další. Momentálně jsou k dispozici tři epizody, které jsou rozkouskované dohromady do sedmi částí. Další epizody se budou taktéž objevovat na týdenní bázi v pátek. Dohromady bychom se měli dočkat 26 epizod.

ghost writer

Helpsters

Další ze seriálů, který je určený mladším divákům, je Helpsters. V tomto seriálu budou postavičky učit děti naprosto vše, co mohou potřebovat v klasickém životě. Helpsters v čele s Codym je určen opravdu těm nejmladším, kteří se zde naučí například naplánovat oslavu, šplhat po horách, či kouzelnické triky. K dispozici je momentálně celá první série o šesti dílech. Zatím není jisté, zdali se dočkáme dalších sérií.

helpsters

Snoopy in Space

Poslední z řady seriálu pro mladší diváky je Snoopy in Space, česky Snoopy ve Vesmíru. Tento malý pejsek se jednoho dne rozhodl, že se stanete astronautem, a to se mu také podařilo. Snoopy se společně se svými kamarády vydává do Mezinárodní vesmírné stanice, odkud později putuje na Měsíc a ještě dál. Momentálně je k dispozici již 12 epizod tohoto seriálu v rámci první série. Prozatím se neví, zdali se dočkáme dalších sérií.

snoopy in space

The Elephant Queen

The Elephant Queen, česky Sloní královna, je první a prozatím jediný film, který je v rámci Apple TV+ dostupný. Pojednává o Atheně, která je vůdkyní sloní rodiny, která musí převést své stádo skrze nehostinnou Afriku.

the elephant queen

Další pořady

Apple se nechal slyšet, že nové pořady a filmy bude do Apple TV+ dodávat každý měsíc. Momentálně tedy sice máme k dispozici pouhých osm titulů, je však ale na 100% jasné, že se tento počet během několika měsíců několikanásobně zvětší. Už nyní víme, že 28. listopadu se můžeme těšit na nový pořad Servant. Očekávaný seriál Truth Be Told poté přijde již 8. prosince a později se dočkáme filmu Hala. Apple TV+ je k dispozici za 139 korun měsíčně pro celou rodinu. Můžete využít týdenní zkušební doby zdarma. Pokud jste si zakoupili nové jablečné zařízení, tak máte nárok na celý rok Apple TV+ naprosto zdarma.

Dnes nejčtenější

.