Zavřít reklamu

Páteční spuštění streamovací služby TV+ se neobešlo bez porodních bolestí. Ty se projevovaly především v nemožnosti některých uživatelů zaktivovat si službu na jeden rok zdarma, přestože si po 10. září zakoupili produkt, díky kterému měli právě na tento bonus nárok. Už v pátek se sice na internetu objevilo pár návodů, jak roční předplatné zdarma zprovoznit, avšak ani ty problémy všech nevyřešili. Apple se proto podle dostupných informací rozhodl pro další a tentokrát již 100% spolehlivé řešení. 

Pokud patříte mezi poškozené uživatele, kterým se nedaří zaktivovat roční bezplatné předplatní TV+ přestože na něj máte nárok, i vy, řešení tohoto problému je svým způsobem jednoduché. Stačí se totiž spojit s podporou Applu, která by vám měla po ověření všech náležitostí vygenerovat kód pro aktivaci služby. Ten stačí vložit na příslušné místo do App Store či iTunes a je hotovo – od této chvíle už jsou pořady z TV+ k dispozici zdarma. Vyplývá to alespoň z četných příspěvků jablíčkářů na různých diskuzních fórech, kteří se právě kvůli nefunkčnosti rozhodli Apple kontaktovat. 

S problémy s aktivací bezplatného ročního předplatného v TV+ se podle všeho potýkalo relativně velké množství jablíčkářů, což ostatně potvrzují i diskuze pod našimi články, kde jste se na řešení problémů ptali v hojné míře. Těžko v tuto chvíli říci, co přesně mohlo za problémy být či zda se je už Applu podařilo opravit, avšak je skvělé, že i při problémech je schopen svůj příslib dodržet a službu jablíčkářům nabídnout. Ta toho sice zatím mnoho k vidění neskýtá, avšak postupem času by se měla seriály a filmy všeho druhu zaplňovat. Snad tedy nebudeme muset čekat příliš dlouho. 

Dnes nejčtenější

.