Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Z textu jsem pochopil ze za 100 kc si koupim spunty tak jak je Apple pridava rovnou do baleni Airpods Pro , tskze mi to vyzniva tak ze jedny si vezmu a zbytek vyhodim kuli jine velikosti. Mozna se pletu a neni to tak , ale zni to tak ze si koupite baleni se tremi velikostmi , cili 2 velikosti nevyuzijete . Nebylo by lepsi prodavat baleni se kde budou 3 pary stejne velikosti ?

  To mas pravdu. A nebo baleni klidnd po kusech. Zas jak casto je clovek bude menit ? Chapu ze 3 ruzne velikosti kdyz koupim sluchatka. Ale pak uz postrada smysl jak rikas ty. Ze vemu jedny a zbytek zbytecne vyhodim

  Přesně tak , ale věřím nebo spíš si myslím že je to špatně uvedené ve článku , protože tohle by vůbec nebylo podobné Applu který si dává tolik záležet na ekologii. Takže nevěřím tomuto kromu že by takto Apple plýtval.

  Já se divím, že se divíte. Takto to fungovalo vždy, alespoň dříve co jsem si kupoval špuntová sluchátka. Bude tam aplikace, která vám dá nějaký zvuk při každé velikosti a řekne vám, jaký z těch 3 druhů špuntů byste měli použít. Jasně můžete si to udělat sám a nic to nezmění, že vám stejně budou sedět jedny (to byla jen vsuvka :D). Ale i když se budou dávat a pak i prodávat balení v různých velikostech, tak si prostě najděte někoho kdo je má taky, ale potřebuje jinou velikost a vyměňte si je :D
  Ohánět se ekologií nedává moc smysl. Ano dostaneš 3 různé druhy, takže 2 vyhodíš. Zase když ti budou prodávat po 3ks jedné velikosti, tak budou muset vyrobit více „balíčků“ a to taky nebude zcela ekologické.

  Takže keď vyrobím 3 balíčky po 3 rôzne kusy, alebo 3 balíčky po 3 rovnaké kusy. Tak si ich kúpia 3 ľudia – každý z nich chce inú veľkosť – každý z nich v prvom prípade zvyšné 2 vyhodí.

  Tak akých viac balíčkov 🤔

  Zcela logicky. Máš 10 lidí a ty nevíš jaký velikosti chtějí. Buď vyrobíš 10 balíčku se třemi variantami. A nebo musíš vyrobit 30 balíčku s jednou variantou, ať si každý z nich může vybrat. Co na tom nechápeš?
  Nebo ty máš informace, že ty 3 balíčky se stejnými kusy budou vyhovovat všem? Ne nemáš, takže jim musíš dát na výběr.

  Jasně, že když budou budeš vědět, že z 10 lidí bude chtít 5 lidí velikost 1, 3 lidi velikost 2 a 2 lidi velikost 3, že to bude ekologičtější. Ale ty tohle nevíš..

  Tak tohle co tu píšete mi opravdu nedává logiku. Chápu v balení Airpods Pro 3 velikosti špuntů . Kde si určím které mi vyhovují a v budoucnu si snad přeci nebudu kupovat balení špuntů kde dva páry z nich vyhodím ne ? To mi nedává fakt smysl . Když budu vědět která velikost mi vyhovuje tak snad je pro všechny výhodnější koupit si balení špuntů velikosti 1, 2 nebo 3 kde budu mít 3 páry které prostě využiju . To mi dává smysl !

  Takže buď vyrobíš 10 balíčku a každý vyhodí 2 druhy (4 špunty) = 20 druhů (80 špuntů)
  Nebo vyrobíš 30 balíčku a vyhodíš 20 balíčku (120 špuntů)
  Beru v potaz, že v balení je 6 špuntů.
  Nehledě na to, že spotřebuješ více plastu na výrobu špuntů..

  Chápu, že ti to logiku nedává, když nerozumíš psanému textu. Já se tady bavím o ekologii a ne o žádný výhodnější koupi pro zákazníka..

  Jak je to levné, tak to nebude nikdo chtít ;-)

  Já nevim, školy nemám, ale pokud si kupuju NÁHRADNÍ díl, tak už vím, jakou velikost zvolit. A stejně tak výrobce bude za rok vědět, že pokud se ze třech velikostí velikost číslo 1 neprodává, nemusej jí Čínské továrně děti vyrábět na tři směny. Mně to logiku dává, dát do krabičky náhradních špuntů tři stejné velikosti.

Vložte vlastní komentář

celý text