Zavřít reklamu

V pondělí večer nás Apple překvapil představením zbrusu nových bezdrátových sluchátek AirPods Pro, které začal ještě v ten den předprodávat. Přestože jejich cena oproti klasickým AirPods relativně výrazně povyskočila a činí tak 7 290 korun, na zájmu o sluchátka se podle všeho nepodepsala. Jejich dodací doba se totiž začala velmi brzy po spuštění prodejů prodlužovat, kvůli čemuž je mnozí jablíčkáři hned v první den prodejů – tedy dnes – do rukou nedostanou. To však naštěstí není náš případ. Do redakce nám totiž před chvílí jedny Apple AirPods Pro dorazily a nám tak nezbývá nic jiného, než je společně s vámi rozbalit.

Pokud se pro Apple AirPods Pro rozhodnete, dorazí vám v klasické bílé krabičce s vyobrazením sluchátek na horní straně, logy Applu a nápisy AirPods Pro po bocích. Na spodní straně pak naleznete klasickou nálepku s informacemi u produktu, který se v krabičce ukrývá, spolu s detaily výrobce a základními kontakty. Co se týče rozměrů krabičky, ty jsou až na šířku nebo chcete-li tloušťku víceméně shodné s rozměry krabičky první a druhé generace Apple AirPods. Zde si neodpustím malé rýpnutí do Applu. Je totiž dle mého názoru trochu škoda, že nové AirPody Pro nezabalil jinak než klasické AirPody, čímž by dokonale odlišil jejich “Pro” vlastnosti – ostatně, stejně jako v případě iPhonů 11 a 11 Pro. Jedná se sice jen o detail, avšak určitě by potěšil. 

Jakmile strhnete z krabičky klasickou fólii a vysunete spodní díl z horního, jako první uvidíte obligátní papírovou složku s manuály, které vám mají pomoci funkce novinky okamžitě ovládnout. Pod nimi se pak už skrývají samotná sluchátka zavřená v nabíjecím pouzdru, které je též obaleno fólii – v tomto případě matnou a pospojovanou tak, aby šla velmi jednoduše ze sluchátek sloupnout. Nabíjecí pouzdro je uloženo v papírovém výlisku, pod kterým se ukrývá ještě metrový nabíjecí kabel s koncovkami USB-C / Lightning a dvojice náhradních silikonových špuntů různých velikostí pro dokonalé přizpůsobení sluchátek vašemu uchu.

Recenze sluchátek AirPods Pro

Související články

Dnes nejčtenější

.