Zavřít reklamu

Pravidelně vám přinášíme seznam několika zajímavých macOS aplikací a her z Mac App Storu a ze Steamu, které jsou v daný den zdarma či za zvýhodněnou cenu. Pro dnešní den si však uvedeme pouze aplikace, které v době psaní článku byly na Mac App Store ve slevě. Snažíme se vybírat jen ty nejzajímavější, které by vám mohly být k užitku. Bohužel, může se stát, že aplikace opět sklouzne k původní ceně, což však neovlivníme. Aplikaci získáte tak, že kliknete na její název.

PDF Toolbox Star

S pomocí aplikace PDF Toolbox Star získáte nástroj, který je schopen všelijak modifikovat soubory datového formátu PDF. Konkrétně se jedná například o rozdělení a spojení jednotlivých dokumentů, odstranění určitých částí a také jejich přidání. Dále také můžete pracovat s jednotlivými obrázky, které se v daném PDF dokumentu nacházejí.

Původní cena: 49 Kč (Zdarma)

Parking 3D – Driving School 2017 Pro

Ve hře Parking 3D – Driving School 2017 Pro se chopíte volantu vozidla a budete muset plnit jednoduchý úkol – budete muset správně zaparkovat. Oficiální dokumentace hry navíc slibuje, že hraní této hry může být užitečné i v reálném životě při reálném parkování.

Původní cena: 279 Kč (129 Kč)

One Chat All-in-One Messenger

V dnešní době se pro komunikaci využívá široká škála těch nejrůznějších aplikací. Abyste však nad všemi měli přehled, potřebujete aplikaci, která vám je všechny sjednotí do jedné. Přesně o tohle se postará One Chat All-in-One Messenger. Do této aplikace si můžete přidat například váš Messenger, WhatsApp, Slack, Skype a spoustu dalších.

Původní cena: 479 Kč (129 Kč)

Farming Simulator 19

Pravděpodobně každý z vás zná populární hru Farming Simulator 19, ve které máte na starost celou farmu. V této hře budete muset zajistit správný chod vaší farmy a postarat se o všechny plodiny, obilniny a zvířata. Samozřejmě Farming Simulator 19 nezaujme každého, avšak pokud máte zálibu v zemědělství, rozhodně byste si neměli nechat utéct dnešní nabídku.

Původní cena: 829 Kč (649 Kč)

Easy Writer

Aplikace Easy Writer se postará o bezproblémové a efektivní psaní těch nejrůznějších textů. Jedná se o alternativu k aplikacím jako Microsoft Word a nebo Pages. Pokud tedy hledáte spolehlivou náhradu, která by dokázala nabídnout téměř to samé, co zmiňované aplikace, rozhodně byste neměli přehlédnout dnešní slevu na aplikaci Easy Writer.

Easy Writer
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Původní cena: 229 Kč (25 Kč)

XcLauncher

Programátoři, kteří vyvíjí v rozhraní Xcode, určitě znají moment, kdy se nedokáží vyznat v několika svých projektech. Vývojové prostředí Xcode vám na straně ukazuje pouze naposled otevřené soubory, v kterých je docela chaos. V rámci aplikace XcLauncher si naopak můžete vytvářet přímo knihovnu svých projektů, díky čemuž ke zmatku nikdy nenastane a vy budete mít nad vším dokonalý přehled.

Původní cena: 99 Kč (79 Kč)

PRO Disk Cleaner

Pokud hledáte levnější alternativu za aplikaci CleanMyMac X, možná byste mohli vyzkoušet aplikaci PRO Disk Cleaner. Tento nástroj dokáže spolehlivě proskenovat váš Mac a následně očistit váš disk od přebytečných a zbytečných souborů. Co je však výhodou, je schopnost pročistit cache aplikace Fotky na vašem iPhonu, což rozhodně potěší nejednoho z vás.

Původní cena: 129 Kč (49 Kč)

Související články

Dnes nejčtenější