Zavřít reklamu

Pravidelně vám přinášíme seznam několika zajímavých macOS aplikací a her z Mac App Storu a ze Steamu, které jsou v daný den zdarma či za zvýhodněnou cenu. Pro dnešní den si však uvedeme pouze aplikace, které v době psaní článku byly na Mac App Store ve slevě. Snažíme se vybírat jen ty nejzajímavější, které by vám mohly být k užitku. Bohužel, může se stát, že aplikace opět sklouzne k původní ceně, což však neovlivníme. Aplikaci získáte tak, že kliknete na její název.

PDF Toolbox Star

S pomocí aplikace PDF Toolbox Star získáte nástroj, který je schopen všelijak modifikovat soubory datového formátu PDF. Konkrétně se jedná například o rozdělení a spojení jednotlivých dokumentů, odstranění určitých částí a také jejich přidání. Dále také můžete pracovat s jednotlivými obrázky, které se v daném PDF dokumentu nacházejí.

Původní cena: 49 Kč (Zdarma)

Parking 3D – Driving School 2017 Pro

Ve hře Parking 3D – Driving School 2017 Pro se chopíte volantu vozidla a budete muset plnit jednoduchý úkol – budete muset správně zaparkovat. Oficiální dokumentace hry navíc slibuje, že hraní této hry může být užitečné i v reálném životě při reálném parkování.

Původní cena: 279 Kč (129 Kč)

One Chat All-in-One Messenger

V dnešní době se pro komunikaci využívá široká škála těch nejrůznějších aplikací. Abyste však nad všemi měli přehled, potřebujete aplikaci, která vám je všechny sjednotí do jedné. Přesně o tohle se postará One Chat All-in-One Messenger. Do této aplikace si můžete přidat například váš Messenger, WhatsApp, Slack, Skype a spoustu dalších.

Původní cena: 479 Kč (129 Kč)

Farming Simulator 19

Pravděpodobně každý z vás zná populární hru Farming Simulator 19, ve které máte na starost celou farmu. V této hře budete muset zajistit správný chod vaší farmy a postarat se o všechny plodiny, obilniny a zvířata. Samozřejmě Farming Simulator 19 nezaujme každého, avšak pokud máte zálibu v zemědělství, rozhodně byste si neměli nechat utéct dnešní nabídku.

Původní cena: 829 Kč (649 Kč)

Easy Writer

Aplikace Easy Writer se postará o bezproblémové a efektivní psaní těch nejrůznějších textů. Jedná se o alternativu k aplikacím jako Microsoft Word a nebo Pages. Pokud tedy hledáte spolehlivou náhradu, která by dokázala nabídnout téměř to samé, co zmiňované aplikace, rozhodně byste neměli přehlédnout dnešní slevu na aplikaci Easy Writer.

Easy Writer

Původní cena: 229 Kč (25 Kč)

XcLauncher

Programátoři, kteří vyvíjí v rozhraní Xcode, určitě znají moment, kdy se nedokáží vyznat v několika svých projektech. Vývojové prostředí Xcode vám na straně ukazuje pouze naposled otevřené soubory, v kterých je docela chaos. V rámci aplikace XcLauncher si naopak můžete vytvářet přímo knihovnu svých projektů, díky čemuž ke zmatku nikdy nenastane a vy budete mít nad vším dokonalý přehled.

Původní cena: 99 Kč (79 Kč)

PRO Disk Cleaner

Pokud hledáte levnější alternativu za aplikaci CleanMyMac X, možná byste mohli vyzkoušet aplikaci PRO Disk Cleaner. Tento nástroj dokáže spolehlivě proskenovat váš Mac a následně očistit váš disk od přebytečných a zbytečných souborů. Co je však výhodou, je schopnost pročistit cache aplikace Fotky na vašem iPhonu, což rozhodně potěší nejednoho z vás.

Původní cena: 129 Kč (49 Kč)

Dnes nejčtenější

Další články