Zavřít reklamu

Selena Gomez dnes na svém YouTube kanálu vydala novou skladbu s názvem Lose You To Love Me. Velice zajímavé je na ní to, že videoklip k ní byl natočen pouze na iPhone 11 Pro. Mnoho příznivců jablečné společnosti ví, že Apple čas od času na svém YouTube kanále vypustí video z kampaně Shot on iPhone – a v případě nové skladby od Seleny Gomez tomu nebylo jinak. Videoklip Lose You To Love Me tedy nebyl natočen na nejnovější vlajkovou loď od Applu pouhou náhodou, anebo kvůli tomu, že si iPhone 11 Pro Selena Gomez jednoduše oblíbila.

Kromě samotného videoklipu, který se objevil na kanále Seleny Gomez, se na kanále Applu objevil minutový „sestřih“ samotného videoklipu. Texty uvnitř propagačního videa od Applu divákům oznamují, že celý klip vznikl pod záštitou projektu Shot on iPhone. V samotném videoklipu byste však zmínku o „Shot on iPhone“ hledali marně, dokonce ani v popisku tuto informaci nenajdete. Magazín Billboard uvedl, že video bylo natočeno režisérkou hudebních videoklipů, Sophie Muller.

Jak už jsem jednou zmínil, Apple v rámci projektu Shot on iPhone vydává různé typy videí či fotografií. Někdy to jsou jen klasické fotografie, jindy zase videa se sportovní tematikou, či jiné krátké filmy. Momentálně se Apple snaží svou kampaň rozšířit mezi hudebníky a hudební skupiny, společně s ASMR videy.

Související články

Dnes nejčtenější

.