Zavřít reklamu

Začali jste se po instalaci aktualizace iOS 13.1.2 na svém iPhonu potýkat s problémy ve formě padajících telefonních hovorů? Pak pro vás máme svým způsobem dobrou zprávu. Potíže se totiž nedotkly jen vás, nýbrž i mnoha dalších uživatelů. Na internetových diskuzích se totiž začínají čím dál častěji objevovat nářky uživatelů, pro které se telefonní hovory s iOS 13.1.2 staly doslova noční můrou. 

Problémy se projevují hned několika způsoby. Můžete se setkat s tím, že hovor zkrátka okamžitě nejde uskutečnit jediné, co se od telefonu dozvíte, je to, že hovor selhal, stejně tak se ale můžete setkat s touto chybovou hláškou po pár vteřinách či minutách telefonátu, který je náhle přerušen. Poměrně zajímavé přitom je, že pokud se vás problém dotkne, může se kromě projevů lišit i v intenzitě. Zatímco některým chyba takřka znemožní telefon k volání využívat, jiní se s potížemi setkávají spíše výjimečně a tak je při běžném fungování příliš neomezují. Nicméně je jasné, že po opravném updatu lační i oni, jelikož i občasná neúplná funkčnost základní funkce mobilního telefonu je zkrátka velký přešlap. 

Spolehlivé řešení neexistuje

Zatímco většina podobných chyb se dá zpravidla vyřešit obnovením různých nastavení v telefonu, na jednoduché řešení problémů s hovory zatím nikdo spolehlivě nepřišel. Nepomáhá totiž žádné obnovování sítě či dalších nastavení a dokonce ani aktualizace na betu iOS 13.2, jelikož i ta chybu podle všeho obsahuje. Příliš potěšující navíc není ani to, že se problém může projevit na všech iPhonech kompatibilních s iOS 13 a to i bez ohledu na to, jakého jeho majitel využívá operátora. Pokud se tedy s problémem potýkáte i vy, v tuto chvíli nezbývá bohužel nic jiného než čekat na aktualizaci a doufat, že přinese opravu této otravné chyby. Vzhledem k narůstajícímu počtu stížností je však velmi pravděpodobné, že jí Apple již zaregistroval a update se pokusí opravit v co nejkratší době. 

Související články

Dnes nejčtenější

.